Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfelejthette a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejthette a férjem a szülinapom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom, amire még hétvégén céloztam is.Azt mondta megünnepeljük.Megmondjam, hogy rosszul esett, vagy utólag már hagyjam?Természetesen nem ajándék kellett volna, csak egy puszi mellé a Boldog Szülinap, és ennyi.
2022. febr. 9. 09:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
39%
A férfiak sok mindent elfelejtenek. A párom a telefonjába beírta az összes fontos dátumot emlékeztetővel😅
2022. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is köszönöm.Bár ez szerintem nem panaszkodás, csak tanácskérés.De mindenestre megírtam neki( dolgozik), hogy ez kicsit rosszul esett.
2022. febr. 9. 10:30
 23/40 anonim ***** válasza:
38%

Mi anno dedmamam szülinapjára rendeztünk meglepetés bulit.

De a szülinapja hétköznap volt, a bulit meg hétvégére terveztük mivel mindenki akkor ért rá.

Mamám athivta amikor a buli volt és elmeselte hogy hétköznap amikor a napja volt várta a családot tortával, nem ment ugye senki és mérgében megette az összes tortát mert azt hitte elfelejtettuk.

Szóval nem biztos hogy elfelejtette, várj még egy kicsit.

2022. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
18%

Boldog szülinapot!Az enyémet is mindig elfelejti igaz az én koromban talán inkább figyelmesség

Ne tulajdonits neki nagy jelentőséget

Máskor viszont ha nincs valami jeles nap kapok elhalmoz virággal és más aprósággal!

2022. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
82%
Régebben mindig eszébe jutott? Szerintem nem baj hogy felhoztad neki, igaz szerintem még el lehet nézni, hogy egyszer elfelejtette, viszont ha megérti, hogy ez neked fontos lett volna, akkor normális esetben legközelebb oda fog figyelni.
2022. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nyílván nem fogom neki felhánytorgatni- leírtam hogy rosszul esett, ennyi.Máskor is volt, hogy elfelejtette- a névnapom is, persze nem direkt,sajnálta is, most ezért is emlékeztettem rá hétvégén..Mindenkinek köszönöm.
2022. febr. 9. 11:07
 27/40 anonim ***** válasza:
76%

hát max vasárnap megemlítheted neki, nem tudom készül e


én szoktam figyelni ilyen dolgokra, de van amikor nekem is kimegy a fejemből bármennyire is figyelek

volt olyan, hogy előtte levő nap a fejemben volt, hogy másnap van a névnapja egy ismerősnek, aztán másnap durcizott, hogy nem köszöntöttem fel...megesik sajnos

2022. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
25%
Van ilyen, üdv a klubban
2022. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
18%

Cseréljünk!

És minden évben azt kérem ne ünnepeljük felejtsük el, de minden évben gondol rám.

2022. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
43%

Lol, én simán elfelejtem a párom szülinapját, kit izgat? Őt nem, mert tudja, hogy tök szita az agyam.


32n

2022. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!