Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfelejthette a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejthette a férjem a szülinapom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom, amire még hétvégén céloztam is.Azt mondta megünnepeljük.Megmondjam, hogy rosszul esett, vagy utólag már hagyjam?Természetesen nem ajándék kellett volna, csak egy puszi mellé a Boldog Szülinap, és ennyi.
2022. febr. 9. 09:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
82%

Ha alapvetően nem ilyen, tehát mások szülinapját fejben tudja tartani, képes ajándékot venni, az enyémet se felejtette még el korábban, akkor szólnék. Esetleg várnék pár napot, hogy nem a napokat felejtette-e el. Velem is előfordult már sajnos, hogy tudtam, hogy pl márc.10. a szülinap, de csak márc.12-én köszöntöttem fel valakit mert annyira el voltam havazva hogy még a napokra se tudtam eléggé figyelni, és 12-én egyszer csak sokkolódtam hogy 'úirsten, már 12. van és nem köszöntöttem fel xy-t pedig itt az ajándéka is'. Nem tudom, nála ez fennállhat-e?

Én szólnék, és ezek után figyelnék, hogy mennyire figyelmes, nem akarnék olyannal együtt lenni, aki még erre se figyel. Legközelebb a házassági évfordulót felejti el vagy mi?

2022. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így átgondolva( egy kis pityergés után) nem szólók neki, bár meglepivel tuti nem készül, de majd egyszer eszébe jut.Csak azért esett valószínű rosszul, mert a gyerekeim is elfelejtették..

2022. febr. 9. 09:45
 13/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is köszönöm a választ!
2022. febr. 9. 09:46
 14/40 anonim ***** válasza:
31%
Ami zavar, megbeszélem a párommal. Jobb azonnal megoldani a problémákat, mint listát vezetni és később egyszerre az egészet razuditani.
2022. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%

Én szólnék neki, semmi értelme magadban szomorkodni és várni, hogy valami változás lesz. Ha valami meglepetéssel is készülne hétvégére, akkor is illett volna az adott napon felköszöntenie és egy puszit adnia, az nem rontja el a későbbi meglepi hangulatát. Szerintem simán elfelejtette, és ha eszébe is jut, az sem most lesz, én nem várnék rá. Nem is tudom, mit nyernél a várakozással.

Mondjuk ettől még nem kiáltanám ki bunkónak vagy érzéketlennek, bárkivel megeshet az ilyesmi. Akkor lenne bunkó, hogy ha emlékeztetés után is csak elhessegetne, hogy öreg vagy te már az ilyen butaságokon pattogni vagy akármi gonosz beszólás ahelyett, hogy rosszul érezné magát és megpróbálna kárpótolni. Akár a gyerekekkel együtt.

2022. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
78%

Előfordul az ilyen! Ha észreveszi, szégyellni fogja magát (szerintem), és ügyel majd rá, hogy ne forduljon többé elő.

Gyerkőcök mekkorák?

2022. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Igen, azért nem említettem neki tegnap, mert tudom, hogy sokat dolgozik, van elég baja..

A gyerekek nem közösek, 12, 10 és 8 évesek. Ők is elfelejtették( amit nem is rovok fel nekik, picik még), de mondjuk este eszükbe jutott.

2022. febr. 9. 09:59
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

Nálam kevesebb lüke van, aki szétszórt lenne. Én vagyok az aki visszamegy a kocsikulcsért, mert ott felejtem az asztalon. :D

DE!!! Akit nagyon szeretek, legyen az pár, család, közeli barát, annak a születésnapját sosem felejtem el. Húgommal szoktunk "versenyt csinálni", hogy anyunkat ki köszönti fel hamarébb. Múltkor beelőztem egy perccel. 😅


Szóval nagyon cikiii... 😢


Boldog szülinapot!!! 😊

2022. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Aki írta, hogy hisztis vagyok:Egy szóval nem említettem neki, hogy megbántott, nem duzzogtam, tehát a mondat első fele nem igaz.🤣😂

Utolsó: köszönöm😊

2022. febr. 9. 10:07
 20/40 anonim ***** válasza:
6%

Magadban füstölögsz itt panaszkodsz vagyis?


Hadjuk már kérem!!

2022. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!