Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a férjemmel ebből 5 hónapja házasok. Jelenleg szülőknél lakunk egy ideje de külön részen. El szeretnénk menni innen. Anyósék fel ajánlották a másik házat hogy oda mehetünk. DE! Az a ház amit mondtak az olyan szinten le van lakva hogy azon már csak a le rombolása segítene, a helyére meg újat felhúzni. De az apósom erről hallani sem akar. Mert szerinte az az épület még nagyon jó. A másik nehezítés benne meg az hogy a ház a sógornőm nevén van. A másik apum megnézte a házat meg meghallgatta a terveket mondta is hogy ennek a háznak a felújítása alap hangon 20 millió amire kb ennyi pénzünk nincs. De úgy érzem ha bele kezdenénk ebbe még öregkorunkra se lenne kész, amilyen árak vannak a pénz meg kevés.

Babavárót tervezzük felvenni. De még az is kevés lenne hozzá, a másik meg hogy pluszban hitelt sem tudnánk felvenni, mert a kettőnk fizetése se lenne elég rá hogy mind a kettőt törlesszük. Nézegetjük közben a házakat is de ott is amilyen árak vannak nem tudom hogy tudnánk ezt megoldani. Arra hogy másod állást vállaljak nincs lehetőség. Meg néha elégé nem tudok eligazodni a férjemen hogy mit szeretne. Egyszer ezt mondja, utána meg mást. Lassan már szeretnék gyereket, de a férjem azt mondja ha majd meg lesz a ház akkor majd lesz. De nem jutunk egyről a kettőre de az évek meg csak telnek. Attól félek ki futok az időből ha így haladunk.

Teljesen tanácstalan vagyok.


2022. jan. 31. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját ház, igen. Ha lenne önerőtök. Sógor szétesett háza nem saját ház sajnos.
2022. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdező, én biztosan albérletbe mennék, mert ez így elég labilis. Sőt, az elég nagy baj, hogy a párod nem veled, hanem az anyjával ért egyet. Borzasztó gáz, ezt beszéld meg vele.
2022. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
De, ha a szülőknél laktatok, hogyan nem.sikerült összespórolni valamennyi önerőt? A helyetekben én is elgondolkodnék pár év külföldi munkában.
2022. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül mi fizetünk mindent. Külön ház rész egy szobával csak meg a többi alap.Egy szóval sem írtam hogy nincs félre tett pénzünk. De az édes kevés lenne ehhez
2022. jan. 31. 13:32
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Közös lónak.... albiba mennék. Ez még jó kifogás, hogy miért nem akar gyereket. Miért nem mondja meg frankón?
2022. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet. Elmondom, hogy miért. A férjed már most hezitál, már most meg anyuka befolyása. Ezekből szokott az lennei, hogy drágám, maradjunk itt amíg meglesz az önerő. És a végén soha nem költöznek el. Az az igazság, hogy a férjednek ez így jó, kényelmes. semmit nem kell tenni, meg se kell mozdulni, nem kell intézni semmit. Te ott vagy, anyuka ott van, és neki ez így jó. Önmagától nem is fog ezen változtatni.
2022. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen tutyimutyi pali mar 8 eve noje?? Nem ertem, h miert mentel hozza.


Jelenleg nem most akarok de 2-3 év múlva azért szeretnék.---2-3 ev mulva mi fog valtozni? Mar most sincs felretett lóvé, 2-3 év múlva lesz?


Jelenleg ő most el van, hiába jártatom a számat. ----ez irto gaz.



Ő akarja felvenni a babavárót de hogy intézzünk valamit még nem jött össze mert még a szabadságot is sajnálja ki venni.--- ha akarná, intézné. Nem akarja. Olyan ez, mint mikor anyamnak mar fel eve fajt a foga es nem ment dokihoz, nem akarta huzatni meg covid meg stb kifogas. Aztan a neten belefutott egy cikkbe, h mi mindent okozhat a lyukas fog, masnap mar hivta is dokit idopontért.


Nem tudom mi lett vele nem így ismertem meg hogy halogassa a dolgokat.---- Halogatja, mert nem akarja.



Ő arra játszik, h elfogadod a helyzetet, h ott laktok, hiszem ha eddig megfelelt ezutan miert ne lenne jo. Ha terhes leszel, akkor majd az lesz a szoveg, h akkor a kedves anyukaja jobban tud segiteni ha ott maradtok.


Nagyon nehez lesz onnan elszabadulnod.

2022. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!