Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a férjemmel ebből 5 hónapja házasok. Jelenleg szülőknél lakunk egy ideje de külön részen. El szeretnénk menni innen. Anyósék fel ajánlották a másik házat hogy oda mehetünk. DE! Az a ház amit mondtak az olyan szinten le van lakva hogy azon már csak a le rombolása segítene, a helyére meg újat felhúzni. De az apósom erről hallani sem akar. Mert szerinte az az épület még nagyon jó. A másik nehezítés benne meg az hogy a ház a sógornőm nevén van. A másik apum megnézte a házat meg meghallgatta a terveket mondta is hogy ennek a háznak a felújítása alap hangon 20 millió amire kb ennyi pénzünk nincs. De úgy érzem ha bele kezdenénk ebbe még öregkorunkra se lenne kész, amilyen árak vannak a pénz meg kevés.

Babavárót tervezzük felvenni. De még az is kevés lenne hozzá, a másik meg hogy pluszban hitelt sem tudnánk felvenni, mert a kettőnk fizetése se lenne elég rá hogy mind a kettőt törlesszük. Nézegetjük közben a házakat is de ott is amilyen árak vannak nem tudom hogy tudnánk ezt megoldani. Arra hogy másod állást vállaljak nincs lehetőség. Meg néha elégé nem tudok eligazodni a férjemen hogy mit szeretne. Egyszer ezt mondja, utána meg mást. Lassan már szeretnék gyereket, de a férjem azt mondja ha majd meg lesz a ház akkor majd lesz. De nem jutunk egyről a kettőre de az évek meg csak telnek. Attól félek ki futok az időből ha így haladunk.

Teljesen tanácstalan vagyok.


2022. jan. 31. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ez a terv már ott megbukott, hogy sógórnő nevén van a ház; nem fogja kompenzáció nélkül átadni nektek

az épület állapotát szakemberrel kell felmérni, az ő véleményét mindenki elfogadja majd

2022. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne közösködj a családdal ingatlan tekintetében. Semmi jóra nem vezet. Csak külön.
2022. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem vennék anyagi terheket a nyakamba plane gyerek mellé. A gyerek is egy kész anyagi teher.
2022. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem is tervezek.

De még mindig arra várunk hogy mikor fog rá érni hogy át tudjuk íratni a házat. Addig eszem ágában sincs neki állni.

Ezért sem jutunk egyről a kettőre.

2022. jan. 31. 12:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha a férjed állást foglalna, hogy oldjátok meg szerinte az életeteket.

Gyerekkel szerintem várj picit, mert ott fogtok ragadni anyukáéknál a csecsemővel.

2022. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem most akarok de 2-3 év múlva azért szeretnék.

Jelenleg ő most el van, hiába jártatom a számat. Ő akarja felvenni a babavárót de hogy intézzünk valamit még nem jött össze mert még a szabadságot is sajnálja ki venni. Nem tudom mi lett vele nem így ismertem meg hogy halogassa a dolgokat.

2022. jan. 31. 12:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs őnerő nyilván nincs hitel.

Nem tudom, de nem is érdekel a babaváró meg a CSOK. Egy lányom van, 5 millióra vettem fel hitelt és kevesebbet fizetek, mint albérletre. Igaz egy kis lakás csak, de tökéletes.

2en albérletet is sinam tudnátok fizetni.

Semmi képp nem maradnék ott és nem mennék bele ilyenbe.

N29

2022. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek jobban fizető munkát. Menjetek pár évet külföldre ha kell. Egy pénznyelő romhalmazba semmi esetre se öljetek pénzt. Ja és csóróságba ne vállaljatok gyereket.
2022. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8as Nem is a csóróság.

De papíron ugye kevesebb a pénz ami végett nem lehet. A banknak meg az a fontos ami a papíron van.

7es albérlettel próbálkoztam de a férjem anyja le beszéli erről mert hogy minek fizessünk albérletet ha saját házunkat is fizethetnénk.

2022. jan. 31. 12:43
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát vagy albérlet vagy ennyi. Legalábbis én így lennék vele.

7*

2022. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!