Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válhat-e ebből még egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válhat-e ebből még egészséges kapcsolat? Hogyan lehet elfelejteni a rosszat?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, ezzel kapcsolatosan, azonban az azóta is tartó, folyamatos nyomás miatt úgy érzem, kezdem elveszíteni a józan ítélőképességemet.


Megpróbáltam rábírni a férjemet, hogy kérjen segítséget, tegnap ő ezt határozottan elutasította, mivel szerinte, nekem lenne szükségem rá.

Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy én vagyok élete szerelme, könyörög, meg akarja mutatni, hogy mennyi jót tudna adni, ha hagynám.


Linkelem a korábbi kérdésemet.


Ti szemet tudnátok hunyni olyan dolgok felett, amelyekkel úgy érzed, megalázott?


Egyébként egy nagyon mély érzésű férfiról van szó.


A szüleim azt javasolták, adjak neki még egy esélyt, mert ki tudja, mit tesz, ha mégsem engedek neki.


Olyan szintű nyomás van rajtam minden álló nap, hogy csak próbálom túlélni azokat, teljesen kétségbe vagyok esve...



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..



2022. jan. 28. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ez borzasztó... ne hallgass a szüleidre!!! Tested-lelked tiltakozik a férjed ellen, másba szerettél bele. A gyerek hallgatja az óbégatást. Nem fogod tudni magad megerőszakolni, mivel az x éve tartó egoista f*tyi viselkedésével kiölt belőled mindent őiránta. Utána meg hőzöng, hogy háde mé nem szeretsz... na vajon.


Ez benned réges-rég véget ért. Könyörgöm, a külvilág véleménye meg az ő erőszakossága miatt ne menj bele újra. Lehet utána nem tudnál már tőle szabadulni.


Amúgy tipikus bántalmazói magatartás téged az őrületbe kergetni - hidd el tudatosan teszi - majd közölni, nem vagy normális, kérj segítséget.


Addig menj amíg még megteheted.


Mennyi jót tudna adni: eddig is adhatott volna, lett volna rá x éve. Mégis a sz*rt kaptad, nem állt ki melletted. Kérlek ne dőlj be mézesmázas dumának. Pár hónap és ugyanitt fogtok tartani. Sőt.

2022. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsokat halott. Ilyen az mikor valaki csak a szeretetlenséget kapja. Válj el,és kezdjetek új életet. Ennél sokkal jobbat érdemelsz.
2022. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életben nem lesz ebből normális kapcsolat. Tudom.. eléggé hasonlón kellett átmennem, -5 év az életemből... Bánom. Nagyon.

Szüleid pedig... tapsot nekik innen is... felnőtt ember vagy, éld a saját életed, jól, ne ők éljenek helyetted, majd belenyugszanak.

2022. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Kénytelen leszek erőt venni magamon, de szem előtt próbálom majd azt is tartani, hogy a kisfiunk ne sérüljön.

2022. jan. 28. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács:. Minél kisebb a gyerek annál kevésbé sérül.
2022. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Valóban, és ezt a saját bőrömön is tapasztaltam. Sajnos sokszor kívántam azt, bárcsak válnának el a szüleim, és minél nagyobban lettünk, anyum annál inkább beleragadt ebbe az egészbe.


Persze tudom, kettőn áll a vásár, én nem hárítom a saját felelősségemet vagy hibáimat a férjemre.


És bevallom, abszurdnak találom a helyzetet, mármint, hogy épp a szüleimmel nem tudok jó szívvel beszélni a történtekről..

2022. jan. 28. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem az élhetetlen helyzet.

Én egy percig nem gondolkodnék azon ,hogy vele maradjak e vagy sem.

2022. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!