Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok várjátok a valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok várjátok a valentin napot?

Figyelt kérdés

Megünneplitek?

Mit gondoltok erről az ünnepről?


2022. jan. 18. 16:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Sosem ünnepeltük, idén sem fogjuk, de ha valaki ünnepelni akarja akkor nincs ezzel semmi baj. Nekünk ez amolyan "kötelező ünnep" érzés, ami nem érdekli egyikünket sem.
2022. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mi nem ünnepeljük a valentin napot.


Egy konzumidióta dolognak tartom, amikor behoznak Magyarországra egy kultúraidegen "ünnepet", ami arra jó, hogy rózsaszín plüss meg műanyag szarságokat vegyél, meg rengeteg virágot iszonyú sok pénzért valakinek. Ezzel leginkább a vendéglátóipar meg a multi üzletek, ajándékboltok meg a virágárusok járnak jól.

2022. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan meg nem vagyunk hazasok, de o az elso ferfi, akivel varom :D meg is fogjuk unnepelni, elmegyunk hosszuhetvegezni.
2022. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát az jó
2022. jan. 18. 17:19
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Volt vőlegényemmel ünnepeltük műanyag cuki sz.rságokkal,(gondolom házasságban is ez ment volna, én azert tartom röhejesnek mert felnottek és komolyak vagyunk, ő félmilliokat keres én is jól, de mint a csóri szerelmes tinik 200 ft os lufi meg kismaci a házba, nekem életidegen az egész.ill nem találok erre egy jo kifejezést. Tiniknél cukinak es talán meghatónak is tartom nagyon. De nem felnőttek közt is. Nekem ez inkabb gyerek ünnep mint a mikulás.


a mostani barátom remelem más lesz. Még nem volt valentinunk, friss a kapcs.

2022. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
Minden normális ember szereti a Valentin napot. Csak a megkeseredett, örülni nem tudóak azok, akik az év legszebb napját megvetik.
2022. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Értem
2022. jan. 18. 17:30
 8/25 A kérdező kommentje:
Minden ember más és más így szép az élet mindenkinek meg van az oka biztos ki szereti és ki miért nem szereti szerintem
2022. jan. 18. 17:31
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
6# házasokat kérdeztek.
2022. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ünnepeljük. A férjem balesetből lábadozik, örülök ha addigra járni tud majd.
2022. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!