Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyugtassatok meg, hogy ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy ugye ti is már nagyon várjátok a Valentin Napot? :-)

Figyelt kérdés

Valentin Nap - egy ünnep, amely legendává nőtte ki magát. Az év legcsodálatosabb és egyben legromantikusabb napja is.


Ezen a napon rengetek Júlia várja az ő Rómeóját, szerelemre éhezve. A férfiak pedig a kezükben lévő vörös rózsákkal szinte vérpirosra festik az utcákat. Ezen a napon minden a szerelemről és az érzelmekről szól.


Mi erre a bizonyíték? Rengeteg zsörtölődő ember van, akik szeretnék eltörölni a Valentin Napot, de nem sikerült nekik. A szerelem győzött, és győzni is fog!


Ti hogyan készültök erre a fergeteges és örömteli ünnepre?


2015. aug. 13. 16:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Én sehogy, csak a köszöntőim.:D
2015. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mikor van valentín nap? Sosem tudtam kivel ünnepelni idáig de most meg lepném a páromat.
2015. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
persze nagyon várom, mivel akkor már szép tavaszi idő lesz és a nyár újból fog kezdődni :)
2015. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod,hogy mikor lesz/van.:D
2015. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem. Ha valakit szeretek akkor nem kell 1 évet várni arra,hogy vigyek neki 1 vörös rózsát és foglalkozzak vele sokat. Szerintem túl van lihegve és sajnos egyáltalán nem olyan mint amilyennek leírod. Lehet leszavazni!
2015. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Na, tessék! Hatszáz fokos nyárban borzolod itt az idegeket a jó hűvös februárral! :D
2015. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Katinka-néni rózsaüzletének fizetett hirdetését olvashatták :D

Amúgy komolyra fordítva, én nem szoktam zsörtölődni a valentinnapon, pláne nem akarnám hogy eltöröljék, engem ugyan nem érint, de aki élvezi, annak egészségére. Ennek ellenére tud idegesíteni a nagy felhajtás, ha épp nem tudom elkerülni (ami persze az én egyéni szociális problémám), de részemről ez elmondható éppen a karácsonyról is, meg úgy általában, a legtöbb ünnep szerintem túl van spilázva, ami mondjuk elkerülhetetlen, mert számos üzletág profitál belőlük. Aki viszont nem akar, az nem vesz részt bennük, illetve úgy üli meg őket, ahogy ő helyénvalónak érzi. Számomra spec. csak azok az ünnepek bírnak bármi jelentőséggel, amiken szabadnap jár, a többi eléggé hidegen hagy.

2015. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

igen ez is egy ünnep

a szerelmeseknek február 14-én!


Ekkor jobban kell figyelni egymásra,de az év többi napján is

nem csak karácsonykor,valentin napkor :)

Megértés,törődés,szeretet.....


Még lehet ezen kivül néha kedveskedni is vörös rózsával nem kell ehhez alkalomnak lenni!!!!

2015. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha lesz addig barátnőm, akkor várni fogom. Ha pedig nem, akkor az azt megelőző hetet fogom várni, vagyis a kétségbeesés hetét :D
2015. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem várom. Sőt!


Tudod, nem naptár vagy óra alapján szoktam szerelmes, vagy épp romantikus lenni, vagy szeretni, hanem csak úgy... amikor rámjön. Ahogyan vizet is csak akkor iszom, ha szomjas vagyok - mint az állatok, na.


Ez biztosan valami perverz, üzletellenes dolog lehet, szóval szégyellem is magam érte időnként.

(De az is lehet, hogy nem.)

2015. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!