Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyugtassatok meg, hogy ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy ugye ti is már nagyon várjátok a Valentin Napot? :-)

Figyelt kérdés

Valentin Nap - egy ünnep, amely legendává nőtte ki magát. Az év legcsodálatosabb és egyben legromantikusabb napja is.


Ezen a napon rengetek Júlia várja az ő Rómeóját, szerelemre éhezve. A férfiak pedig a kezükben lévő vörös rózsákkal szinte vérpirosra festik az utcákat. Ezen a napon minden a szerelemről és az érzelmekről szól.


Mi erre a bizonyíték? Rengeteg zsörtölődő ember van, akik szeretnék eltörölni a Valentin Napot, de nem sikerült nekik. A szerelem győzött, és győzni is fog!


Ti hogyan készültök erre a fergeteges és örömteli ünnepre?


2015. aug. 13. 16:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Tavalyelőtt teherbeestem Valentin-napon, szóval azóta nekem a kislányom jut eszembe róla.
2015. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha az lesz a halálom napja.
2015. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek:


A kérdést csak viccből írtam ki, szerintem hülyeség a valentin nap xD

2015. aug. 13. 17:38
 14/20 anonim ***** válasza:

Bár van egy csodálatos kis páromm akibe szerelmes vagyok...


Várja a fa­szom! :D

2015. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem érdekelt soha a valentin nap,mivel soha nem is volt még párom,és nem is lesz.Szóval pontosan ugyanolyan sz*r nap mint a többi...

24/F

2015. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Még karácsony se volt, ne szórakozz. Egyébként attól függ, hogy lesz-e akkor párom vagy nem. Ha nem lesz, ugyanolyan nap lesz, mint a többi, hidegen hagynak a szivecskés kirakatok.
2015. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Eddig még senkivel sem ünnepeltem a Valentin-napot, nem is hiszem,hogy fogom valaha is, meg aztán nem is érdekel.
2015. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem csinálunk semmi különlegeset. Megeszünk együtt pár szelet sütit és kész. Szerintem sokkal fontosabb egy pár életében az évforduló, mi azt ünnepeljük, és a házassági évfordulókat is. De egyébként is kb havi szinten adunk egymásnak apróságokat, nem kell ahhoz Valentin nap.
2015. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hm, én minden napot Valentin nappá teszek.

Te se várj, és készülgess addig, hanem tedd meg most mindazt a pároddal, amit akkor szeretnél. Én kinevezem a holnapot számodra Valentin nappá! Tedd a párodnak is azzá! ;)

2015. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nebri?
2015. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!