Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel tudnám ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám ezt a helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés

Teljesen elhidegültünk a férjemmel.

Hetente többször összeveszünk hol jelentéktelen dolog hogy olyanon aminek van jelentősége.

2 hónapja megszületett a kisfiúnk azóta még több vitánk van,mindketten kimerültek vagyunk.

Nulla intimitás.

Próbáltam többször beszélni vele,sikertelenül.

Eléggé magam alatt vagyok.

Nem tudom mit kéne tennem,de olyan mintha a falnak beszélnék,semmire nem reagál,vagy a válasz hogy nem tudom.

Bár most én sem tudom merre tovább.


2022. jan. 16. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi se tudjuk
2022. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltatok felkészülve a gyerekre. Mit vársz egy nyolc hetes mellett intimitást? Örülj, hogy tudtok szrni. Legyetek türelemmel egymással és minden alkalommal jelezzétek egymásnak, ha probléma van és meg kellene beszélnetek.
2022. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Újabb ékköve az amúgy is fényesen sziporkázó házasság - gyerek kombinációnak.


Ez a kapcsolat nemsokára rossz véget ér, legjobb esetben is válással. Talán még ha mindkét fél oldaláról meglenne az akarat - változtathatnátok. De érezhetően ez nincs meg.

2022. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem hangzik jól
2022. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kezdődik, hogy nem tudtok kommunkálni. Miért?


Gyerek előtt milyen volt a kapcsolat?

Akkor tudtak kommunikálmi, megbeszélni ha probléma van (bár sejtem h nem).

A gyerek közös döntés volt?

Min veszekedtek?

Stb stb fontos kérdések.

2022. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez finito
2022. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdődött ez?
2022. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elhidegülés mikor kezdődött?

Még a gyerekvállalás előtt? Akkor miért vállaltatok?

Vagy a terhesség alatt? Mitől romolhatott meg közben a kapcsolat?


"Nem tudom mit kéne tennem,de olyan mintha a falnak beszélnék,semmire nem reagál,vagy a válasz hogy nem tudom."


Miért mindenre tőle várod a megoldást? Ez baromi idegesítő ám! Gondolom, elsősorban a gyerek körüli teendőkről, új életetek megszervezéséről van szó. Mit vársz tőle? Ő is most van először ebben a helyzetben!

Először is próbálj felnőtt módjára viselkedni, mert most már felelős vagy egy kisbaba iránt. Ha valamit nem tudsz, kérdezheted a férjedet, de még inkább anyukádat, anyósodat vagy a védőnőt, gyerekorvost. És ne parázz! Szeresd a kisbabát, lásd el rendesen, fogadd el, hogy ez most kicsit nehéz időszak. Aztán majd alakul, és lesz intimitás a férjeddel, de csak akkor, ha mindketten akarjátok.

2022. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8as

Nekem van már gyermekem.számomra ez nem újdonság a kisbaba körüli teendő,férjemnek első gyermek.

2022. jan. 17. 06:53
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Akkor miért lepodsz meg ?

Szültel gyereket majd kerestél neki új apát.


Most szulsz meg egyet annak is keresel.


Nem értem hol a gond

2022. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!