Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt a helyzetet kezelni a férjemmel?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok, 2 kicsi gyerekünk van. Ő 2018 januárig nem dolgozott én tartottam el.

Az a baj, hogy amióta dolgozik, folyamatosan a panaszkodás megy, annyira negatív hangulatot teremt, nagyon lehangoló.

Minden nap azzal jön, milyen rossz neki, miért kell dolgozni, minden második mondata, hogy nyerni kellene a lottón, sose kelljen többet dolgozni. Két év alatt ez a hatodik munkahelye, de ezt is utálja.

Pedig nem lehet oka panaszra:

- 5 percre dolgozik, nem dolgoztatják halálra, irodai munka, átlaghoz képest jó fizetésért

- egy saját házban élünk egy gyönyörű csendes helyen, pesti agglomerációban

- egy villát nem kell otthon elraknia, főzök, vezetem a háztartást, még a reggeli teája is elő van készítve


Többször próbáltam már beszélni vele, hogy ez így nem jó, de olyankor megsértődik és nem szól hozzám.

Én viszont nem bírom ezt a légkört, én egy életvidám nő vagyok. Annyira lehangol, hogy egyszerűen otthon már rosszkedvem van.

Mit lehetne tenni? Válni nem lenne egyszerű, a két lánya imádja.


2020. aug. 1. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
12 év, és 2 gyerek után mit vársz? Szerintem rájött, hogy nincs már esélye az ÉLETRE.
2020. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy lusta kaki. Teat nem tud csinálni? Vicc
2020. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó válasz?

Helyette nem akarhatsz dolgozni. Válni nem akarsz. Akkor tartsd el életed végéig.

2020. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ezt hogy csináltad, hogy 2 gyerek mellett te dolgoztál és ő lóbálta a himbilimbijét otthon? Gondolom a gyerekek körül se segít semmit...

Amúgy sehogy. Ő ilyen. Egy lusta dög. Te meg asszisztálsz hozzá, hogy mindent megcsinálsz otthon és még te keresed a pénzt is. Nem is értem hogy tudtál két gyerekkel még otthon lenni és nem haltatok éhen a CSED-ből.

2020. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt a CSEDEM, plusz előtte két helyen dolgoztam és félretettem. A kicsi egy éves korától pedig tanítok hétvégente.
2020. aug. 1. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Mindenesetre a férjed nem az elmúlt 2-3 évben lett ilyen lusta gondolom, hanem mindig is ez volt. Kérdés, minek mentél hozzá, ha ez az alaptermészete? Meg amúgy is, simán otthagynám a helyedben, mert csak plusz száj, amit te etetsz, legalább nyugtod lenne és a lányaid is normális környezetben nőnének fel, nem link férfimintát néznének.
2020. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Hogy lehet valaki ekkora balek? Nem akarom elhinni, hogy az ilyen ostoba emberek keresnek "jól"? Áruljátok már el nekem, hogy mi az a munka, ahol h.lyeket alkalmaznak csilliárdokért, engem is érdekelne! A férjednek mondd meg, hogy mondjon fel, ne szenvedjen szegény. Te meg tartsd el, és szolgáld ki, amíg ő vakargatja a tökét, pont úgy, ahogy eddig. A lányaidnak meg pont jó lesz ez a minta, majd ők is szolgálhatják az urukat életük végéig, ahogy az anyjuktól látták.

Hú, türelmes ember vagyok, de te felhúztál. Ha troll vagy, jól csinálod😉

2020. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Küld el pszichológushoz, hogy segítsen neki feldolgozni a tényt, hogy dolgozni kell járni.
2020. aug. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó előtti

Igazán nem akartalak felhúzni, nem vagyok troll. Nem azt mondom, hogy csilliárdok, nettó 300 ezret kap, de ahhoz képest, hogy egsz nap csak ül, nézelődik, néha megnéz egy egy rajzot, és saját bevallása szerint gyakran bealszik a gépe előtt...


Egyébként most is én tartom el, mert ő nem ad haza a fizujából, így is csak az én bevételemből élünk.

2020. aug. 2. 07:26
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

És még csak haza sem ad? Ő mit csinál a pénzével?


Azt gondolom, hogy nem tiszteled magad, és nem is várod el tőle sem, nyugodtam megteheti ezt veled. Én a helyedben szégyellném magam a gyerekeim előtt, főleg mert ezt a mintát adod tovább. Ha a sarkadra állnál, a gyerekeidnek is sokat segítenél.

2020. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!