Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt a helyzetet kezelni a férjemmel?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok, 2 kicsi gyerekünk van. Ő 2018 januárig nem dolgozott én tartottam el.

Az a baj, hogy amióta dolgozik, folyamatosan a panaszkodás megy, annyira negatív hangulatot teremt, nagyon lehangoló.

Minden nap azzal jön, milyen rossz neki, miért kell dolgozni, minden második mondata, hogy nyerni kellene a lottón, sose kelljen többet dolgozni. Két év alatt ez a hatodik munkahelye, de ezt is utálja.

Pedig nem lehet oka panaszra:

- 5 percre dolgozik, nem dolgoztatják halálra, irodai munka, átlaghoz képest jó fizetésért

- egy saját házban élünk egy gyönyörű csendes helyen, pesti agglomerációban

- egy villát nem kell otthon elraknia, főzök, vezetem a háztartást, még a reggeli teája is elő van készítve


Többször próbáltam már beszélni vele, hogy ez így nem jó, de olyankor megsértődik és nem szól hozzám.

Én viszont nem bírom ezt a légkört, én egy életvidám nő vagyok. Annyira lehangol, hogy egyszerűen otthon már rosszkedvem van.

Mit lehetne tenni? Válni nem lenne egyszerű, a két lánya imádja.


2020. aug. 1. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az érdekel, hogy ilyen ostoba nőt hol lehet találni?

Én se szeretek dolgozni.

2020. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de én rád gondoltam. Írtad,hogy magas volt a CSED-ed. A pasi nem ostoba, hisz él,mint Marci Hevesen. Kevesen találnak ekkora marhát, mint te, szóval neki kétségkívül volt esze😀
2020. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen igen, tudom hogy én vagyok az idióta
2020. aug. 2. 10:54
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Helyrehozhatod a dolgot, nincs veszve semmi, onnastól, hogy látod, miben vagy, és nem teszel semmit, akkor tényleg idióta vagy.


Higgadtan mondd meg a férjednek, hogy akkor ennek itt most vége, van választása, vagy elváltok, vagy pontosan ugyanannyit tesz be a kasszába, mint amennyit te. Ha te többet keresel, akkor a különbözetet külön számlán kezeled.

Ha a férjed nem változtat, akkor válás. Pont.

Imádják a lányok, rendben. Imádhatják utána is.

2020. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Igyekszem összeszedni magam, és túllépni azon hogy csak megsértődik, ha bármi ilyesmit szóbahozok.

Bár nem nagyon látom esélyét, hogy változni fog. :(

2020. aug. 2. 11:13
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál 300ezerrel? Bocs de te idiota vagy
2020. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Elrakja magának, aztán vesz magának dolgokat belőle, új gitárt, ilyesmi.


Igen tudom hogy az vagyok...

2020. aug. 2. 17:21
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az voltál, de most már a összeszeded magad.


Amúgy én sem hiszem, hogy változni fog, akkor meg lépned kell. Egyszerűen ez az egyetlen opció. Ebben a helyzetben nem maradhatsz.

2020. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!