Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó házasság ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó házasság ez?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok az érintett.

Adott egy 28 éves nő, a férj 43, tehát jelentős a korkülönbség.

Korábban is voltak már viták.


Most szilveszterkor a nő a haverjaival bulizott, a férj meg otthon ivott egyedül.


2022. jan. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekik jó
2022. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
51%
Csak ennyi alapján, nem.
2022. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok no apa nelkul no fel, ezert van a vonzodas az idosebb ferfiakhoz. Viszont bulizni senki nem szeretne az apjaval, igy parkapcsolati ertelemben ez nem mukodik. Vannak egyeb erdekek, amik osszetartjak az ilyen kapcsolatokat egy darabig. Aztan ezek elmulnak es mindenki megy a maga utjara.
2022. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Tokeletes. Mar nem divat mindig egyutt tolteni minden szabadidot.

🌴❤️😘

2022. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk. Ha nekik jó akkor jó. Nekem pl nem lenne jó, ezért nincs is ekkora korkülönbség köztünk a párommal. Sose szerettem volna ilyet.
2022. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!