Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csajok, akik szintén stabil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik szintén stabil párkapcsolatban/házasságban éltek - milyen gyakran szoktatok másvalakiről fantáziálni?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik barátnőmmel csajos estét tartottunk, és kicsit megborult a bor a végére. Sosem beszéltünk ilyesmikről 10+ év alatt, de valahogy most előkerült.


Szóval, elmondtam, hogy a férjem mellett (akit egyébként tiszta szívemből szeretek, és a szex is tökéletes vele) azért néha-néha fantáziálgatok erről-arról. De ezek is csak akkor jönnek elő, amikor azok a bizonyos napjaim vannak a hónapban, és valahogy sokkal élénkebb a libidóm. Semmi komoly, sosem csalnám meg - csak néha ilyen, hogy az irodában csak úgy feldob valaki az asztalra, aztán bumm bele... (ezt általában egy szimpatikus ügyfél, vagy kolléga váltja ki), vagy mindig is kicsit izgatott, milyen lehet egy nővel, vagy Henry Cavill csakúgy 😍 és amúgy masztiig nagyon ritkán jutok el, hiszen imádok szexelni a férjemmel. Akkor már inkább vele. Csak néha... nem tudom, tudjátok. Jó fantáziálni.. És újra leszögezem, sosem csalnám meg Őt, nagyon szeretem és amikor együtt vagyunk, sosem fantáziáltam másról.


Erre a barátnőm bigott módon letámad, hogy hogy lehetek ekkora rüfke, neki eszébe se jut más, ez beteges, stb stb. - teljesen kitért magából. Megmondom őszintén, nem erre a reakcióra számítottam, bár elgondolkodtatott, és azóta is ezen kattogok.


Nálatok hogy van ez, szoktatok fantáziálgatni attól függetlenül, hogy jó kapcsolatban éltek? Vagy bennem van a hiba? Normális ez?


Idén volt 13 éve, hogy házasok vagyunk.



2021. dec. 19. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok nő, de szerintem ez teljesen normális.

Arról már ne is beszéljünk, hogy a férfiak 100% a gondolkodik ilyenekről. Ha nekünk szabad, nektek miért nem? Ne legyünk álszentek. :)

Barátnőmmel egyszer beszéltem ilyesmiről és bevallotta, hogy persze megnézi a jó pasikat ő is, ahogy én a jó nőket. Feltételezem ha megnézi őket, akkor mást is gondolhat bele. Persze nekem nem ő volt az igazi. Ha valaki nem gondolt soha ilyet, na az a fura. Az egy dolog, hogy nem mondja ki.

2021. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Persze, szoktam. Valtozo, mikor es mennyit, de valoszinuleg a hormonszinttol fugg, mert ugyanaz a pl kollega maskor egyaltalan nem mozgat meg, ha ra gondolok nem erzek semmit.
2021. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Egyik baratom mellett volt szexuális álmom a főnökömről. Másnap pont leszidott vmiert a főnök azon meg mosolyogtam csak mert olyan abszurd volt hogy egyik éjszaka "szexelek" vele, másnap meg leszid :D


Ezt meséltem el a barátomnak hogy mikozben kiabalt csak rohogve arra gondoltam hogy ejszaka jo volt a o.ncim most meg ezt kapom?:D


Barátom(az akkori)nagyon laza jofej szinten tudott rohogni ezen azon kivul hogy azert kicsit nem esett neki jol de nagyon jol fogta fel.


Amugy en pl masztinál általában az aktuális barátommal fantáziálok(nagyon izgatnak alapbol, jo velük magyon a szex), csak olyan szitukban amit nem mondanék el(pl többes szex, vagy ilyesmik)


A legujabb mostani barátom mellett(jelenleg rózsaszín köd van), még nem is masztiztam egyszer sem, es nem is álmodom szexuálisat sem. Annyira szerelmi kapcsolat valahogy, hogy a szexualitás része nekem teljesen kiesik. A szerelemtől orgazmusom sincs. Csak szerelembol csinálom. Es nem is kívánom a szexet sem. Fura most ez bennem nagyon es a szexuális élet rovására "megy", ugy értve h barátom sejti azt hogy én nem élvezem és csak hazudok..

2021. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te teljesen normális vagy, és normálisan működsz, nincs ezzel semmi gond. Nem, nem csinálja mindenki így, de nagyon sokan igen. Fantáziálni nem bűn.

De hogy válaszoljak a kérdésedre: én is szoktam fantáziálni, de sosem más férfiakkal. Valahogy sohasem izgatott fel egy random helyes pasi, nem képzeltem el X színésszel vagy a szomszéd helyes pasival, csak ha konkrétan szerelmes vagyok valakibe. Amikor már szerelmes voltam a páromba, de még nem jártunk, akkor vele fantáziáltam, rá masztiztam. Most, ha fantáziálok, akkor vagy a párom van ott, vagy egy (vagy több) arctalan, névtelen pasi. Engem nem emberek, hanem szituációk izgatnak fel. De mindenki máshogy működik, és ez így teljesen rendben is van.

2021. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3 😂😂😂 amúgy ezt nagyon jó olvasni, sok boldogságot nektek!


#4 Most, ahogy így kifejtetted, engem is inkább a szituációk izgatnak fel, arctalan, névtelen pasikkal/csajokkal. Tök jól megragadtad a lényeget

2021. dec. 19. 17:36
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Mi 12 éve vagyunk együtt a férjemmel, nagyon szeretjük egymást, a szex is szuper, eddig még nem váltott ki senki ilyet belőlem a férjemen kívül. Nem szoktam másról fantáziálni. Nem tudom, talán így vagyok bekötve😂 Igaz, én nagyon válogatós vagyok férfiak terén, szóval ez is lehet az oka. Illetve Egyszerűen csak még fantázia szintjên sem érdekel más.
2021. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Ne kamuzz 😂 amúgy nagyon örülök nektek, vigyázzatok egymásra! ❤️
2021. dec. 19. 19:53
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Le lehet pontozni, de nem szoktam és ha ilyen előfordul, azonnal elkezdek azon agyalni, hogy mi nem kerek köztünk a párommal. A fantáziálgatásnak mindig az a vége, hogy kezd túl igazivá válni, azt pedig véleményem szerint nem engedheti meg az magának, aki szeretne még abban a kapcsolatban lenni. Ezek a fantáziák számomra egy tünete a kapcsolat szarrá válásának.
2021. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem kamuzok🙂 én a pàromról képzelem azt néha, hogy bemászik az ablakon símaszkban és megdug😂vagy hogy ő a főnököm, és kirúg ha nem fekszem le vele😂😂😂
2021. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8 Nem pontoz le senki, a tiéd is egy vélemény, amit köszönettel, és tisztelettel veszek. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy demagóg és hipokrata s gondolatmeneted, hiszen az élet nem ennyire fekete és fehér. Ha már finoman leszaroztad a házasságomat.


#9 Símaszk 😂 Imádlak 😂

2021. dec. 19. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!