Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vergődtetek át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vergődtetek át a szülők válásán?

Figyelt kérdés

20-on éves vagyok , és az a kérdésem hogy mit éreztetek és mennyire befolyásolta a napjaitokat amikor a szüleitek válása folyamatosan volt vagy van ?


Továbbá , mi lett a vége ?

Hogy lett jobb?

Mennyi idő kellett hogy jobban érezd magadat a bőrödbe?



2021. dec. 12. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
22 éves voltam, mikor váltak. Ment a cirkusz állandóan anyám részéről és azt akarta, hogy apa ellen forduljak. Visszanyalt a fagyi és vele nem tartom a kapcsolatot kb. 12 éves. Azóta nyugodtabb az életem.
2021. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 voltam amikor közölték, elválnak, apám egy héttel később el is költözött, de hivatalosan csak egy évre rá váltak el.


Az érzést nehéz megfogalmazni. Tudtam hogy évek óta szar a hazasságuk, de nem veszekedtek, nem kiabáltak meg semmi, szóval nem értettem miért PONT akkor.

Elméletem van, de végúlis mindegy, úgyse ismerné be az akire vonatkozik.


Nem érintett meg annyira. Persze furcsa volt, nem örültem de igyekeztem lekötni magam. Tanulásra, sportra koncentráltam és sokat jöttem-mentem a barátokkal. Ez amúgy is az az időszak szerintem 16 évesen, amikor egy kamasznak kezd kinyílni a világ. Elkezdtem bulizni, stb. Nem lettem drogos meg semmi, ez amúgy is bekövetkezett volna (marmint a bulizás elkezdése) ha nem válnak el.


Viszont, apámmal amúgy sem igazán tudtunk együtt élni, nem is tudnánk. Nehéz természet és nagyon más mint én, sokat cseszegetett stb.

Mivel akkor azért már önállóbb az ember, nagyon nem kavarta meg az életem. Reggel amúgy is anyámmal mentem suliba, suli után vagy még csatangoltam a barátokkal, aztán haza és tanulás, vagy edzés és tanulás és hétvégente is elmentem többnyire.


Nekem az elfoglaltság, tanulás, társaság, barátok, programok segítettek sokat. Meg a sport! Azóta is azt tartom az egyik legjobb gyógyírnek kb mindenre. Kívül-belül.


Elváltak, a válás során elfajult a viszony, azóta egy szobába nem bírnának meglenni.

2021. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lett, mert az állandó veszekedés már nagyon megviselt. Igazából már én is beláttam, hogy jobb lesz nekik külön, mert nekem is rossz volt. 13-14 éves voltam akkor. Azóta eltelt 10 év, jó a kapcsolatom mind a két szülővel. Engem nem viselt meg annyira maga a válás része, az ami előtte volt sokkal inkább.
2021. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!