Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet elválni úgy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elválni úgy ha a másik fél nem akar?

Figyelt kérdés
Tegnap bukott le hogy nője van, házasok vagyunk és 5 éves a gyerekünk.
2021. dec. 9. 22:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Beadod a kérvényt, hogy válni akarsz. Nem kell hozzá mindkét fél beleegyezése.


[link]

2021. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mindkét fél beleegyezése. add be minél hamarabb
2021. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Zsarol
2021. dec. 9. 22:46
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Esetleg normálisan ki tudod írni a kérdést is? Mert most akkor ehhez nem tudunk tanácsot adni.


Mivel zsarol? Van-e megtakarításod?

2021. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet. Tanulj más hibájából:

Egy kedves barátnőm férje megcsalta amikor első gyereke még pici volt. Félt, hogy egyedül marad és a férje zsarolta, hogy válás esetén minden vasat elperel tőle és a gyereket is elviszi. Meghátrált, vele maradt. Lett második gyerek, amit újabb megcsalás követett (vagy legalábbis akkor derült ki). Azóta folyamatos kurvázás, erotikus masszázs, mellette elkezdett inni is. Folyamatos a lelki terror, érékelteti vele, hogy ő itt a pénzkereső, a barátnőm hódoljon be neki (ezt konkrétan mondta). Jött még hozzá közös hitel és végül ott tart, hogy nem tud lépni már.

Bánja, hogy az első megcsalásnál nem lépett. Azóta csak rosszabb lett minden. Ez vár rád is.


Dobjad ki a házból. Ha nem lehet, akkor fogd a gyereket és költözz szüleidhez.

2021. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ha hagyod magad, az életednek vége. Jól gondold meg, becsicskulsz-e. Előbb mennék vissza a szüleimhez / húznám meg magam valami barátnál, mint hogy egy ilyen seggfejt eltűrjek.
2021. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Képeket akart rólam készíteni, engedtem. Videora is felvett minket. 3-4 éve ennek. De mivel házasok vagyunk nem gondoltam semmi rosszra, azt mondta hogy neki kell hogy nézegessen mert annyira szép vagyok. Biztos hogy ő már akkoris tudta hogy felhasználja majd ellenem, ha az ő érdekei úgy kívánják. Több diplomás, felsővezető egy cégnél. De attól még lehet annyira mérges hogy tényleg közzéteszi ezeket a dolgokat.
2021. dec. 9. 23:04
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Képek, videók? Ennyi? Már megbocsájts, de ez nevetségesen gyenge zsarolás. Ha azt mondaná, hogy ellehetetlenít anyagilag, vagy elveszi a gyereked akkor még megérteném, de ez? Ide figyelj, mond meg neki, hogy feljelented ha közzéteszi őket.
2021. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Keresnék egy ügyvédet.


Szerintem, ha ezeket a képeket közzéteszi, akkor simán csinálhatsz botrányt és kirúgják a munkahelyén, ha tudod bizonyítani, hogy ő volt.


Ha mást nem, akkor ezt leírnám neki, egy levéllel, illetve hogy találkozunk a bíróságon, mielőtt kiköltöznék, anélkül, hogy meghagynám neki az új címet. Illetve bejelenteném a gyereket az "új" lakcímre.


Esetleg a NANE-t érdemes lenne felhívnod, ők is biztos segítenek.

2021. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy fel jelentem kiröhögött. A gyerekkel is zsarol hogy elveszi. De ha ő lépett félre meg ő zsarol akkor biztos nem kapná meg. Tegnap bocsánatot kért a megcsalásért ma meg azt mondta hogy képzelődök és milyen nő meg miről beszélek bolond vagyok.
2021. dec. 9. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!