Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok, akik külön szobába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, akik külön szobában alszanak: kopogtok mielőtt beléptek a másik fél hálószobájába? Elvárjátok hogy kopogjon a másik? Leírnátok az okát ennek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

En a baratomnal neha masik szobaba alszom.

Szabad mászkálás van neki is nekem is akarhova. Ha ugy gondolom bebujok hozzá ha nem akkor masik szoba



Nincs ilyen h kopogni kéne mint vmi főnöki irodaba a melohelyen, plane ejszaka az ébresztés is lenne

2021. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*szobában
2021. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kopogunk.
2021. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelzésképpen kopogunk. Kopp-kopp és már nyitjuk is, nem várjuk meg a választ. Ha tudjuk, hogy a másik valszeg alszik, akkor nem kopogunk, csendben osonunk be.
2021. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ejszaka nem kopogunk (de nem is jarkalunk at igazabol), napkozben mindketten kopogunk.

Szerintem nem akarjuk egymast maszturbalason kapni, en legalabbis fraszt kapnek:D Jo, mindketten akkor oldjuk meg az ilyesmit, amikor a masik nincs otthon. Szoval ez csak ugy kialakult, alap tisztelet es udvariassag szerintem.

Gyerek-/ tinikoromban soha nem kopogtak az ajtomon es utaltam.

2021. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elvárom. Egyszerűen azért, mert nagyon ijedős vagyok és gyűlölöm, ha valaki csak úgy odasunnyog hozzám a semmiből, mikor épp pihenek vagy koncentrálok (a hálószobámban szoktam dolgozni is).


Nem véletlenül ültem a falnak háttal, mikor még egyszobás lakásunk volt és nem hiába helyezkedem így az irodában is. Egyszerűen nem szeretek úgy csinálni valamit, hogy az agyam résen van párhuzamosan, hogy ki mikor fog előugrani a semmiből.

2021. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán csukjuk be teljesen a szobaajtókat, de ha mégis, akkor jelezzük a másiknak, hogy bemegyünk, de sosem kopogással.

Becenév, sajátnév, esetleg valamilyen monológ: "nézd csak mit olvastam, te ismerted ezt?" vagy "jövök", és ehhez hasonló verbális gesztussal jelzünk.

Kopogni csak más családtagok vagy idegenek ajtaján szoktunk.

2021. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen, mert ha be van csukva az ajtó, az eleve jelzés, hogy valami olyasmit csinál, ami nem "publikus". Lehet, hogy csak telefonál, vagy tévét néz, vagy masztizik, vagy épp van nála valaki...
2021. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kopogunk, és nincs is csukva az ajtó
2021. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert szinte sosincs becsukva az ajtó.
2021. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!