Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire néznéd el ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznéd el ha a férjed időnként lerészegedik?

Figyelt kérdés
Itt most nem becsiccsentéstől beszélünk hanem sík részegen állít haza, összehányva magát, 2 ember támogatásával. Gyakoriságot tekintve mondjuk éves szinten a céges bulik alkalmával. Vegyük a képbe hogy van kisgyerek is akit megrémít ha így látja az apját. A feleség a házisárkány ha ezt nem tolerálja vagy a férj ihatna inkább mértékkel?
2021. nov. 22. 13:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nem feltetlen boldogtalan az aki pial.


Az en ferjem is gyakran pialt regebben, kerdeztem is, van valami oka. A valasz, nem, csak szereti az izet. Meg hogy o nem iszik sokat. Na most vagy hazudott, vagy mar tenyleg kevesebb is megartott neki."


Pultoztam jó 4-5 évet, szóval jó sok alkeszt láttam pályafutásom alatt, és úgy általában mindenféle embert részegen, spiccesen, urdasmód bebacva....


Amikor már sugárba hány, ahhoz az állapothoz már tekerni kell rendesen. Vagy töményet húzóra, vagy nagyon nagyon sok sört/bort, keverve.

5-6 korsó sör után még teljesen ember formája van az átlag magas férfiaknak, általában előbb kipisili, minthogy leérne a cucc.


Az, aki ki akarja ütni magát, az nem ízleli azt amit iszik, és kicsit becsiccsentve megiszik mindent, akár a kézfertőtlenítőt is, csak erős legyen.

Az ilyen ember általában teljesen máshogy rendel, és otthoni körülmények közt is máshogy viselkedik.

Gondolok it arra, hogy egy üveg borral mászkál, vagy pl vizes pohár pálinkával.


Az még elhiszem, hogy mondjuk a berugás utáni kérdéses minőségű gyros/kínai/pizza meg valami undormányos alkohol, pl krémlikőrök, gyomorkeserűk fogyasztása felforgatta a gyomrát és hányt egy kultúráltat.


Ilyen megesik, pláne ha táncol, füst van, autóban is rosszul szokott lenni. Vagy amikor a melegből ahol ültek, kimennek a hidegre és megcsapja az orrukat a cigifüst. Ilyenkor az ember feltakarít az incidens után, és kicsit kínosan érzi magát hazafele menet, de általában ki is józanodik a rókától.


Az az állapot, amikor már magára okádik, nem tud járni, más kategória. Ilyenkor nagy mennyiségű alkohol van a vérben (nem a gyomorban), és beállt a mérgezés, és képszakadás is szokott lenni.

2021. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan férfi vagyok, de nem néznék el ilyet a feleségemnek és nem vennék el olyat, aki ezt elnézné nekem...
2021. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Leültünk másnap megbeszélni mindent. Boldogtalannak én nem mondanám ugyanis akkor nem kérne már 1000szer is bocsánatot. Nyilván vannak kisebb viták, hol nincsenek de alapvetően kiegyensúlyozottan éljük az életünket. Ő vezetői pozícióban dolgozik elég nagy rajta a nyomás ezt aláírom. De nem hiszem hogy csak így lehet kiereszteni a gőzt. Most oké elnézem 1x aztán még 1x és akkor már mindig ez lesz? Görcsöljek minden egyes ilyen bulin? Látom itt már valaki félreértette, nem az a baj hogy elmegy bulizni menjen nyugodtan, érezze jól magát nekem a hazajövetelével van a bajom. Én erre nem vagyok kíváncsi hogy összehány itthon is mindent és fetreng. Hozzáteszem 10 éve ismerem ilyen nem volt soha, csak az utóbbi időben. Az ő apja is alkoholista volt ezért furcsa hogy nincs benne semmiféle tartás. Bennem olyan mély nyomott hagyott apám hogy messze elkerülöm a részeg embereket.
2021. nov. 22. 16:55
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholbetegségre való hajlam genetikus. Akkor hajlama biztos van, és mi lesz ha nem megy jól a szekér, valami rossz időszak becsúszik?



El kéne mennie terápiára, és dolgozni ezen.

2021. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire sem.
2021. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire sem elnézhető
2021. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
15%
Na a gyakori népe megmondta nem elnézhető úgyhogy holnap add be a válást.....Na ez is egy jó házasság.
2021. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
76%

A gyakori népe asszonta a pasi húzzon el szakemberhez, és dolgozzon magán.


Ha ez nem megy, akkor igen, lehet gondolkozni ultimátumokon, esetleg váláson.

2021. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki hasznosan válaszolt. Nyilván az ember ha dühös sokminden megfordul a fejében pl. válás. De igazad van 34es, megpróbálunk dolgozni előbb ezen a problémán, ha ő is hajlandó.
2021. nov. 22. 18:44
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Abszolút nem tolerálom az enyhe alkoholos befolyásoltságot sem, nemhogy a seggrészegséget. Undorító. Azon kívül felnőtt ember ismerje már a saját határait és tudjon viselkedni. Én sem rúgok be, és mástól sem viselem el. 12 éve vagyunk együtt a férjemmel és soha nem okozott egyikünknek sem gondot normálisan viselkedni.
2021. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!