Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire néznéd el ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznéd el ha a férjed időnként lerészegedik?

Figyelt kérdés
Itt most nem becsiccsentéstől beszélünk hanem sík részegen állít haza, összehányva magát, 2 ember támogatásával. Gyakoriságot tekintve mondjuk éves szinten a céges bulik alkalmával. Vegyük a képbe hogy van kisgyerek is akit megrémít ha így látja az apját. A feleség a házisárkány ha ezt nem tolerálja vagy a férj ihatna inkább mértékkel?
2021. nov. 22. 13:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
38%

Nem nézem el, mert nem ilyen retekkel jöttem össze. Egyszer könne így haza a férjem, kizárnám a faxxba.. Lehet meg is verném, hogy össze is sz4rja magát.

Gyűlölöm a részegeket.

2021. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
70%

"Azt meg nem értem, hogy ezt hogy látja a gyerek, gondolom ilyen állapotban nem este 7-kor segítik haza?!"


Hát az én apám mikor hazajött részegen, minden volt, csak csendes nem.


Kérdező, megértelek. Én is pánikba esem a részegektől. Régebben a bor szaga is olyan volt, hogy menekültem tőle.

2021. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy sokan utálják a részeg embereket (nem mintha lenne rajtuk valami szeretni való), akiknek már volt valami közeli kapcsolata alkoholistákkal, pl. valamelyik, vagy mindkét szülő ivott. Anyám is így van ezzel, nekem apai ágról kb. majdnem mindenki alkesz volt. Elég tróger dolog de egyébként, hogy családos ember matt részegen állít haza a családhoz. Oké, céges buli, koccintson, fogyasszon, de azért tudjon már haza menni saját lábon, nem összehányva, két ember segítségével.
2021. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
29%

Céges buli nemtudom mashol hogy van de nálunk jó ha 2 van per év.

Azért ennyi lazulas bele kellene férjen, nem hetente csinálja ezt.

Évente 2 nap kikapcsolódás nem jár ?!!

2021. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
60%
Mivel a férjed, valamint gyerek is van, feltételezem évek hosszú sora óta együtt vagytok, ez pedig a második alkalom. Hibát követett el, de ezért a válást fontolgatni? Nem arról van szó, hogy hétköznap esténként a kocsmában ül, vagy hogy kötekedne részegen, hanem nem ismeri a határt. Én megértem, hogy nem tolerálod ezt, nem is kell, de komolyan ez a reakció arra, ha a másik hibázik? Hogy egyből mehet isten hírével? Te ennek az embernek örök hűséget fogadtál, meg jóban-rosszbant, akkor talán megoldást kellene találni, nem kib.szni, nem?
2021. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
49%
Nah igen meg ha sok év alatt ez kétszer volt, ennyi azért nem a hihetetlen alkesz kategória.
2021. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
56%

14 Az hol kikapcsolódás, hogy valaki eszméletlenre issza magát?


Kikapcsolódás 1-2 ital, mértékkel.Aki azt sem bírja, az ne igyon.Nem való mindenkinek.

2021. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
20%
16 Nem alkesz, de hajlama van rá.A kérdező szerint ekkoral van alkalma piálni, ilyenkor minden alkalommal ez van.
2021. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Ekkor*
2021. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
30%

Azért a van hajlama nem azt jelenti aki céges bulin megiszik valamit.

Sőt általában aki nem szokott italozni az az a kategória aki nem bírja mert nem szokta meg és kidől.


A lepontozók indokolnának????

Náluk hány alkalommal van céges buli évente és olyankor is csapvízzel koccintanak?

2021. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!