Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire néznéd el ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznéd el ha a férjed időnként lerészegedik?

Figyelt kérdés
Itt most nem becsiccsentéstől beszélünk hanem sík részegen állít haza, összehányva magát, 2 ember támogatásával. Gyakoriságot tekintve mondjuk éves szinten a céges bulik alkalmával. Vegyük a képbe hogy van kisgyerek is akit megrémít ha így látja az apját. A feleség a házisárkány ha ezt nem tolerálja vagy a férj ihatna inkább mértékkel?
2021. nov. 22. 13:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
77%
Lazulásnak azt nem lehet nevezni, hogy egyedül nem tud hazamenni.
2021. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
68%
20 Figyelj, én évente egyszer koccintok 4 cl töménnyel, vagy iszom 2dl bort.Előtte és utána iszom vizet, közben eszem.Sosem hánytam még, mindig képben voltam, hiába tukmálják, nem kérek többet.Nem vagyok különleges, sok más ember ugyanígy megáll ennyinél.
2021. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
47%
21 Aki nek szokott italt fogyasztani csak ritkán mondjuk évente annak beüt a kevés is.
2021. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy, ne igyon ájulásig.
2021. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
34%
23 Egy egészséges felnőtt férfit, aki nem szed gyógyszereket nem tud kidönteni egy óra alatt elkortyolgatott sör, 2 dl bor, vagy egy feles tömény.Hiába is próbálod ezt megmagyarázni, ennyitől senki nem lesz eszméletlen.
2021. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
91%

"Náluk hány alkalommal van céges buli évente és olyankor is csapvízzel koccintanak?"


Én üdítővel. Nálunk nem kötelező alkoholt inni.

2021. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
24%

Az alkesz emberek nem boldogok. Azért isznak, hogy fejeltsenek, vagy elmeneküljenek a nyomasztó életük elől. NEM a becsiccsentésről beszélek, hanem a hányásig ivászatról, ott komoly lelki bajok lehetnek.

Roppant egyszerű megfejtés, mint az egyszeregy, hogy ő a csúnya alkesz, te pedig az elszenvedő fél, aki nam akar "házisárkány lenni" a szemében. De itt naaagy valószínűséggel többről van szó. Miért nem boldog? ezt kéne megválaszolni. Miért nem tud nemet mondani a 20-dik felesnek?

2021. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
86%
27 A boldogtalanságból nem következik azonnal az, hogy valaki piás lesz.A boldogtalanság még lehet nem az egyén hibája, a piálás már igen.Magának kéne akarni megoldani a problémáit, nem az italozásba menekülni.
2021. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
72%
28# Igazad van: valaki agresszív állat lesz, valaki a piába fojtja, valaki pedig magába és neurotikus, szorongó, depresszív lesz. Mindenkinek más a "stratégiája", hogyan dolgozza fel (vagy inkább ne) a saját boldogtalanságát.
2021. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltetlen boldogtalan az aki pial.

Az en ferjem is gyakran pialt regebben, kerdeztem is, van valami oka. A valasz, nem, csak szereti az izet. Meg hogy o nem iszik sokat. Na most vagy hazudott, vagy mar tenyleg kevesebb is megartott neki.


En is fordulhattam volna akkoriban, es azota is a piahoz megse tettem.

Max. alkalomkor 1-2 valami, munkahelyi buli.

2021. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!