Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire néznéd el ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznéd el ha a férjed időnként lerészegedik?

Figyelt kérdés
Itt most nem becsiccsentéstől beszélünk hanem sík részegen állít haza, összehányva magát, 2 ember támogatásával. Gyakoriságot tekintve mondjuk éves szinten a céges bulik alkalmával. Vegyük a képbe hogy van kisgyerek is akit megrémít ha így látja az apját. A feleség a házisárkány ha ezt nem tolerálja vagy a férj ihatna inkább mértékkel?
2021. nov. 22. 13:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha az alkalmakat tekintem belefér, az állapotát tekintve nem. Azt meg nem értem, hogy ezt hogy látja a gyerek, gondolom ilyen állapotban nem este 7-kor segítik haza?!
2021. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Itt vagy a társaság olyan,hogy hecceli és nem tud megálljt parancsolni vagy valami lelki problémája van,mindkét esetben gyökér alkesz.
2021. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
28%
Ha ez ritka alkalom, olyankor aludja ki magát inkább egy hotelben
2021. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer a kapcsolatunk alatt.Apám egy undorító alkesz, undorom az ilyesmitől.Nem iszom soha.
2021. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan mértéktelen vedelés ami után világáról nem tud semmikor nem fér bele. Ráadásul céges buli? Nem szégyenkezik utána a kollégák előtt? Vagy azok is ilyen alja népség?
2021. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Első úgy látja a gyerek hogy sajnos felébredt a kiabálásomra. Én vagyok a feleség. Sajnos nálam elszabadultak az indulatok mert nekem apám keményen alkoholizált, igaz nem csak alkalomadtán. Pont ezért zsigeri szinten undorodom és pánikolok a részegektől és ezt a férjem is pontosan tudja. Úgy gondolom egy kemény alkesz is elkezdte valamikor, csak ritkán, aztán egyre gyakrabban.
2021. nov. 22. 14:06
 7/41 anonim ***** válasza:
34%
Néha elnézhető szerintem.
2021. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%

Ez gáz.


Ha az ember hányásig iszik, az általában már a felejtésről szól, a férjed szerintem nem boldog.

Beszélj vele, és lehet, hogy ez a vége, mert ha rendszer lesz belőle akkor már nincs visszaút

2021. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Először fordult elő? Ha amúgy nem jellemző rá a piálás, akkor lehet tényleg a kollégák itatták, és mivel nem ismeri a határait azért járt így.

Ez esetben tanuljon az esetből és fátylat rá.

Ha már többedszerre fordul elő, hogy ájulásig issza magát, az viszont nagy gond.

2021. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nem első eset sajnos ez a második. Az elsőnél persze ment az ígéret hogy soha többet. Azzal mentegeti magát hogy ez csak a céges bulin fordul elő, és nem is szereti a piát. De ha jobban belegondolok igazából csak akkor van rá alkalma hogy berúgjon, mert kocsmázni nem szokott. Tehát én úgy látom ha alkalma van akkor viszont hányásig. Egyenlőre nem tudom mi legyen de a válást fontolgatom.
2021. nov. 22. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!