Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez szerintetek jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

A szüleimről lenne szó.

De sok hasonló korú ismerős korú pártol látom ezt.

Adott egy teszetosza nő aki kiállni nem képes kb semmiért. Se a munkahelyén magáért, se az iskolában gyerekéért, se családi konfliktusokban, tehát kb sehol.

És adott egy határozott férfi aki kiáll magáért, vállalkozó aki jól keres egyedül eltartja a családot, hogy a nőnek ne keljen még dolgozni se.

Tényleg igy van hogy ezen hisztiznek meg, a sírnak hogy a férfiak kb ilyen szemétláda faj, és szemét férfiak milyen gonoszak velük?

Mert anyám meg a barátnői kb 20 éve ezt fújják, már kezdem elhinni hogy egy férfi sose lehet elég jó. Tényleg az van hogy egy férfi csak szemét lehet, hiába tesz meg mindent, hogy a nőnek ne keljen még önállónak se lenni mégis jó ellegyen.


F49 N50

Én 22f



#hiszti #Férfi sose jó #Minden férfi szemét #Teszetosza nő
2021. nov. 22. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, a szüleiddel van probléma. Mégis milyen nő az, aki a férjét szídja a háta mögött (még akkor is, ha csak közvetve)? Ha meg joggal teszi, akkor miért marad egy rossz házasságban? Szóval ahogy leírtad: teszetosza nő, aki a felgyülemlett sérelmeit nem képes kezelni, nem tud kiállni magáért és ezért magatehetetlenül szídja a másik nemet.
2021. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

jaj de aranyos kamukerdes, most a ‘szuleimen ezt latom’ kontosbe csomagoltad a nogyuloletet, gratulalok, egesz kreativ!


nekem meg volt egy alkoholista apam, aki nem dolgozott, csal a kocsmaba jart es ovis korunk ota anyam tartotta el ot, engem meg a testveremet. szerencsere anyam egyetemet vegzett, intelligens no es jol keres, tehat megoldotta a dolgot, de az alkoholista apam piocakent ratelepedett es tonkretette.

a te sztoriddal ellentetben ez nem kamu, nyomikam.

2021. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Most mi van? Nem értem a kérdést.

Vagy szerinted a világon csak tesze-tosza nők vannak és gazdag, vállalkozó férfiak?

2021. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

A helyzetet lehet más szemszögből is nézni. Nekem is vannak ilyen ismerős párosaim. Kezdetben egyenrangú felek voltak, aztán az egyik fél átvette az irányítást úgy,hogy csak az volt a jó amit és ahogy Ő intézte. Ez fokozatosan ahhoz vezetett,hogy a másik fél egy idő után beletörődve ebbe már nem tett egy lépést se, úgysem jó alapon.

Nem feltételezem,hogy ez Nálatok is így van, csak az adott helyzet kialakulásához vezető egy lehetséges okot írtam.

2021. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Én örülnék a legjobban ha ez kamu kérdés lenne, de sajnos ez az igazság.

Eszemben nincs gyűlölni a nőket.

Egyébként ilyen alapon a te válaszod meg egy burkolt férfigyűlölő válasz.

2021. nov. 22. 10:03
 6/11 A kérdező kommentje:

3. Nem ebből áll a világ még véletlenül se.

Csak nem tudom elfogadni hogy anyukám úgy hisztizik mindenen, hogy semmit nem tessz, és szerettem volna némi megerősítést hogy a világ nem ilyen.

2021. nov. 22. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

Anyukád rohadtul ráér, mert nem dolgozik, apukád eltartja.

És az ilyen ráérős nők szokták az alábbiakat tenni (habitustól függően):

a) megcsalni a férjüket;

b) vásárlási mániába temetkezni;

c) hipochonderkedni, panaszkodni az egészségükre;

d) panaszkodni bármi másra, jelen esetben pont a férjükre.


Ahogy végignézzük a fenti listát, járhattatok volna rosszabbul is. Anyukád legalább hűséges apukádhoz.

Apukád cseszte el a dolgot, de nagyon azzal, hogy anyukádat eltartja, és mindent megold a "tesze-tosza" anyukád helyett. Hagynia kellett volna, hogy anyukád is dolgozzon, hogy neki is legyenek elintézni valói, és anyukád is jobban érezné magát a bőrében + több önbizalma, önbecsülése is lenne. Meg ideje se lenne ilyen ostobaságokra.

2021. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Igen, sajnos én is többeknél láttam, hogyha a pasinak megindul a szekere akkor rögtön azt képzeli magáról, hogy ő az atyaúristen és mindenki az ő csicskája, beleértve a párját is.

Oké apád dolgozik. Szuper. Ezt az emberek nagyrésze megteszi. És még? Szerinted elég egy boldog házassághoz, hogy apu lapátolja haza a pénzt, cserébe elvárja az imádatot és a teljes kiszolgálást? Szerinted jó az egy nőnek, hogy teljesen ki van szolgáltatva a ház urának és kuss a neve vagy mehet az utcára? Te szeretnél egy ilyen kapcsolatban élni?

2021. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem igazad van. Általában 40 fölött a nők elkezdenek haragudni mindenre s mindenkire.
2021. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, az hogy nem olyan temperamentumos anyukád, az egy dolog. Az enyém se ment fel balhézni soha az iskolába, meg sehova se. Nem olyan a személyisége. Az enyém se. inkább megalkuvó vagyok. Van hogy ez hátrány, van hogy előny. Viszont az hogy panaszkodik apukádra, annak lehet azért több oka is. Vagy úgy érzed 100%ban bele látsz a házasságukba? Ki tudja a te "menő, és határozott" apukád nem e tett olyat ami kihozta ezt anyukádból.
2021. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!