Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férj sorsa a szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férj sorsa a szexmentes utasítássorozatok végtelen betartása?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 06:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Egyébként nőként írom, hogy hülye lennék magamat! szívatni szexmegvonással. Hogyne...

Ugyanis ha durciból ezzel büntetem a páromat, akkor én is hoppon maradok, márpedig nagyon jó vele a szex.

2021. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Te most minket szórakoztatsz a kérdéssel, vagy magadat szórakoztatod, vagy csak vergődsz a helyzetedben, vagy megcsaláson gondolkodsz és gyűjtesz hozzá erőt?
2021. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
A párválasztás igazából nem választás hanem elfogadás. Én férfi létemre a büdös életben sem voltam olyan helyzetben hogy választhattam volna. Örültem ha valaki szóba állt velem, nem hogy még beleálltam volna mindenbe ami nem tetszik. Előtte sem volt szex, meg most sincs, hiába vagyok házas. Ha elválnék, mitől lenne jobb? 51 évesen már tökéletesen esélytelen vagyok a nőknél, nem hogy a szexre. Ha megnézem a 18-51 éves koromig tartó szakaszt, szerintem nem volt benne 30 szex. 31 évesen nősültem, a 31-51 éves szakaszt nézve meg kb. 20 alkalom volt. Végül is évente egy, ami fedi a valóságot. Az más tészta, hogy nekem a napi egy is simán ment volna, csak sosem volt kivel. Ennyit meg választásról.
2021. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Nőből is megárt ha sok
2021. nov. 21. 17:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!