Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férj sorsa a szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férj sorsa a szexmentes utasítássorozatok végtelen betartása?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 06:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert mikor összejöttetek, mikor elvetted, még nem volt ilyen, akkor még volt szex?
2021. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
☝️Hiába szóltam volna előbb, akkor is elvetted volna, különben nem tudnád most itt szidni.
2021. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem feltétlenül csak arról van szó, hogy jól vagy rosszul választ az ember. Egy csomó fickót látok, aki maga kondícionálja így az asszonyt, és észre sem veszi.


Minden alkalom, amikor a csávó nem vesz észre egy célzást, egy kérést, nem olvas a sorok között, egy csepp a pohárban, amivel frusztrálja a nőt. A nő egyre türelmetlenebb, egyre lekezelőbb, és nem feltétlenül azért, mert egy önző f.sz - persze az sem kizárt -, hanem mert tehetetlen, egyedül érzi magát, ezért a csávóra haragszik.


Aztán jön az, hogy amikor az asszony ordít egy apróság miatt, a csávó áll értetlenül, hogy ennek mi baja. Ééés inkább megcsinálja azt az apróságot, mert bár nem érti, de "ennyit nem ér meg". És ezzel meg is tanította a leckét a nőnek: ha elég paraszt vagy velem, megteszem, amit kérsz.


A csávó két fronton is elb.szta itt: befrusztrálta az asszonyt, majd megerősítő visszajelzést adott a rossz viselkedésre. Egyszerre játszotta el a bizalmat és a tiszteletet is.


Ja, és csodálkozik, hogy a nő nem szexel olyasvalakivel, akire nem számíthat, de amúgy becsicskul.

2021. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Én már azelőtt is az voltam!
2021. nov. 20. 18:20
 25/34 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki a saját nőjétől fél. Ha nem fosnál tőle, elmondanád neki, de gondolom zabszemet nem lehet a valagadba dugni annyira be vagy szarva, hogy mi lesz, ha megsértődik azon, amiről beszélni próbálsz vele..
2021. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Igen teljesen be vagy rosàlva
2021. nov. 20. 18:23
 27/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem teljesen értem a szándékodat. Trollkodsz? Utálod magad? Triggereled a hozzászólókat, hogy mi sül ki belőle?
2021. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit valóban mintha elment volna a kérdés értelme.
2021. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Van aki azt érdemli, mert pl. semmit sem segít othon és a baba körül és a pénzt is magának tartogatja.

Akkor ezt érdemli nemde?

2021. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan, te erre vered? Mert minden nap 2x tuti megkérdezed ezt. Szánalmas vagy, nem hogy feleséged, de nőd sincsen. Bár, megértem, miért.
2021. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!