Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mi vagyunk neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mi vagyunk neki a legutolsó a sorban?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyunk együtt. A házasságunk átlagos, szeretjük egymást, de vannak gondjaink.

Főként az hogy mindig mi vagyunk az utolsók.

Értem én hogy fontos a munka de tényleg nem érzem hogy akarna velünk időt tölteni.

Az évek alatt ez így fokozatosan alakult ki. Míg nem volt gyerek, én is mentem vele míg dolgozott. Most hogy vannak gyerkőcök itthon vagyok és fokozatosan de már látom, neki az hogy velünk legyen nem fontos. Mindig van vmi kifogás. Hogy xy nak megígérte ez halaszthatatlan munka, utána lesz egy vmi közös progi aztán megint megígéri hogy velünk lesz de megint lesz vmi. Mikor kiborulok ez miatt kicsit figyel rá de utána újra ugyanez. Szeretem a gyerekeket, de úgy érzem mindig én rám marad minden. Hiányzik hogy akarjon velünk lenni. Ha velünk van sokszor csak netezik tvzik. Igazából minőségi idő nincs, csak ritkán.

A szex ugyanez. Ha én nem megyek, ő nem sokat kezdeményez. Sajnos én többet szeretném, de elfogadtam hogy kevesebbet van, mert fáradt. De sajnos ilyenkor mindig gyorsan elmegy és nekem kb nulla élvezet. Ő magat okolja meg hogy elhagyom.

Nagyon el vagyok keseredve. Nem válni akarok hanem helyrehozni de nem tudom hogy kezdjek vele.

Elhanyagolva érzem magam,bűntudatom van mert más életét látva irigykedem mikor látok egy meghitt családi pillanatot. Hiányzik hogy boldog kiegyensúlyozott nő, anya legyek, hiányzik a gyengeség, a jó kielégítő szex.

Mit tehetnék?


2021. nov. 7. 16:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A gyerekek kicsik még 2,4 évesek.
2021. nov. 7. 19:17
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már nem tekint rád nőként, csak úgy lát téged mint egy gyerekeit nevelő otthonülő anyát, vagy háziasszonyt...


Egy biztos, nem kíván téged. Ami nem biztos, hogy csak az ő hibája.

2021. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
1-es vagyok. Visszavonom, wellneszezés helyett menjetek inkább el külföldre várost nézni. Pár ezer forintért el lehet mostanában utazni.(Prága, Nápoly, Riga etc). A város felfedezése nagyon jó csapatépítő, de nagyon fontos, hogy KETTEN menjetek!
2021. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem akart gyereket, ilyen egyszerű. Ezen nincs mit csodálkozni, sokan nem akarnak csak hlyék lennének bevallani (még maguknak is)
2021. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!