Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mi vagyunk neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mi vagyunk neki a legutolsó a sorban?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyunk együtt. A házasságunk átlagos, szeretjük egymást, de vannak gondjaink.

Főként az hogy mindig mi vagyunk az utolsók.

Értem én hogy fontos a munka de tényleg nem érzem hogy akarna velünk időt tölteni.

Az évek alatt ez így fokozatosan alakult ki. Míg nem volt gyerek, én is mentem vele míg dolgozott. Most hogy vannak gyerkőcök itthon vagyok és fokozatosan de már látom, neki az hogy velünk legyen nem fontos. Mindig van vmi kifogás. Hogy xy nak megígérte ez halaszthatatlan munka, utána lesz egy vmi közös progi aztán megint megígéri hogy velünk lesz de megint lesz vmi. Mikor kiborulok ez miatt kicsit figyel rá de utána újra ugyanez. Szeretem a gyerekeket, de úgy érzem mindig én rám marad minden. Hiányzik hogy akarjon velünk lenni. Ha velünk van sokszor csak netezik tvzik. Igazából minőségi idő nincs, csak ritkán.

A szex ugyanez. Ha én nem megyek, ő nem sokat kezdeményez. Sajnos én többet szeretném, de elfogadtam hogy kevesebbet van, mert fáradt. De sajnos ilyenkor mindig gyorsan elmegy és nekem kb nulla élvezet. Ő magat okolja meg hogy elhagyom.

Nagyon el vagyok keseredve. Nem válni akarok hanem helyrehozni de nem tudom hogy kezdjek vele.

Elhanyagolva érzem magam,bűntudatom van mert más életét látva irigykedem mikor látok egy meghitt családi pillanatot. Hiányzik hogy boldog kiegyensúlyozott nő, anya legyek, hiányzik a gyengeség, a jó kielégítő szex.

Mit tehetnék?


2021. nov. 7. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő nem akart gyerekeket, csak ugye le van nézve az, akinek nincsen. Ha annyira élvezné a veletek töltött időt, akkor magától is szervezne programokat, és arra törekedne, hogy veletek lehessen, de ugye ez nyilván nincs így.

Szerintem menjetek el csak ketten wellenesezni, kapcsolódjatok ki! (ezt lehetőeg bizonyos időközönként meg kéne ismételni) Az ágyban próbáljatok ki valami újat: szerepjátékok, a szabadban, játékszerek.

2021. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek talán igaza lehet.


Ő nem vágyott annyira gyerekre mint te.


Próbáljátok ki, hogy mi változna ha pár napig csak 2-en lennétek, egyáltalán lenne e arra igénye, vagy már téged sem kíván...ez is kiderül.

2021. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem így lenne, akkor most hidd el, hogy egy idő után az lenne a baj, hogy kevés a pénz (most nem azért, hogy leanyagiasozzalak vagy ilyesmi), de akkor meg az lenne a gond, hogy "miért csak tévézik meg pihen állandóan?", "Miért nincs pénzünk semmire, amikor bezzeg a Jocóéknak meg az Öcsiéknek is van ez meg az, csak nekünk nincs!" "Bezzeg a Máris szomszéd tud járni Franciországba, csak mi nem, miért nem a Huffnágel Pistihez mentem feleségül"


Szóval ritka az arany középút, a legtöbb munka ezt nem is teszi lehetővé. Vagy sok pénz, de akkor még "haza is viszi a munkát" vagy ügyeletben van, vagy szigorúan végez 14:00 órakor, de akkor kevés a pénz. Ritka a kettő az egyben. Kivéve gyakorikérdések ahol napi 20 perc munkával is milliós fizetések vannak, de ezt kezeld a helyén.

2021. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
szarrádolgozza magát értetek, és ez a hála
2021. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellett gyerek?
2021. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A munkát meg is érteném ha néha lenne mi időnk. Látnám hogy akár velünk lenni. De sajnos nem látom csak fél évente egyszer.

Mikor megismertem is sokat dolgozott. Csak ő akkor azt mondta hogy akár gyerekeket, és h ő akar velük törődni, mert vele az ő apja nem sokat foglalkozott. Sajnos ő most dettó ilyen... A szexben nyitott lennék mindenre. De nem bírja és ez megöli az egészet. Ő nyavalyog h szarul teljesít de ettől nekem sajnos nem lesz jó. De ez egy nagy szakadék lesz köztünk..

2021. nov. 7. 16:37
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hálátlan, tényleg értékelem a munkát amit tesz. De én is rengeteget dolgozom. Viszont az szerintem hogy a 7/7 nap folyamatosan dolgozik és a gyerekből lát 5 percet nem oké. Főként úgy hogy tudna itt lenni többet. Csak ha van szabad idő is inkább bevállal vmit mint hogy velünk legyen. Leginkább azt utálom ha megígéri és utána mégsem úgy lesz
2021. nov. 7. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen, azt mondta, hogy szeretne gyereket, mert ez van belenevelve az emberekbe. Ez az élet egyetlen értelme. Aztán mikor látta, hogy milyen is mikor gyereke van, rájött, hogy ez nem neki való.


A problémájára próbáljátok ki esetleg a péniszgyűrűt!

2021. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Egy majom vagy….

Dolgozz te is!

2021. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hány évesek a gyerekek?
2021. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!