Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg előbb utóbb tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg előbb utóbb tönkre fog így menni a házasságunk?

Figyelt kérdés
Férjemmel lassan 2 éve leszünk házasok és van egy 16 hónapos gyerekünk. Amióta megszületett a kislányunk nagyon eltávolodtunk egymástól. A legnagyobb probléma hogy alig jut időnk egymásra gyerek mellett így az együttlétek is nagyon ritkák köztünk. Ő a legtöbb este közeledik felém, mikor a kislány este elalszik és ő sem alszik el, de valahogy én képtelen vagyok ellazulni, nőnek érezni magam és nagyon elfáradok nap végére. Sokszor csak szeretnék elolvasni megnézni pár dolgot a neten és aludni. A kezdetektől fogva a gyerekünkkel alszok egy szobába, mert van hogy felébred és nehezen alszik vissza. Este még át szoktam menni a férjemhez, de később megyek vissza a gyerekhez aludni mert nem akarok éjszaka futkozni át ha valami van. Tudom hogy előbb utóbb jó lenne egyedül hagyni és a férjemmel aludni de sokszor stresszelek és nem tudok úgy elaludni hogy nem tudom mi van vele. Még mikor terhes voltam és előtte sokkal több időnk jutott egymásra, el tudtunk bármikor menni ide oda, és mivel nem vtam ennyire fáradt aktív tudtam lenni az együttlétek alatt és el tudtam lazulni. Tény hogy nem laktunk együtt és mivel csak hétvégén aludtam itt így sokkal többet akkor se vtunk együtt. Anyósoméknál élünk jelenleg mivel anyagi gondok miatt nem tudtunk eddig elköltözni. Sajnos sokminden rátett a házasságunkra ami miatt ennyire nem tudom viszonozni a férjem közeledését. Anyósom sokmindenért lecseszett már és a férjemnek is nagyon sokat panaszkodik rólam főleg a gyereknevelés miatt. Férjem nem áll ki mellettem sőt van hogy ő is lecsesz ha bármi történik a kislánnyal. Nagyon félti ami érthető is de akkor sem normális hogy minden apró dologért lecsesz és a munkahelyi feszültségeit is rámzúdítja. Gyerek előtt és terhesen is folyton szeretgetett egyszer se voltak veszekedéseink és anyósomék is pátyolgattak hogy minden rendben legyen velem a babával. Most meg nem csinálok én semmit egész nap sokkal több mindent meg kellene csinálnom gyerek mellett. Rózsaszín ködben élek, nem porgok egész nap.Igen a főzés még fejlesztés alatt van amire nem vagyok büszke de minden mást meg tudok csinálni ha egyedül vagyok itthon a gyerekkel. Egy anya nem lehet fáradt nem panaszkodhat erre hiszen a férj dolgozik egész nap . Egy anyának feleségnek a dolga kiszolgálni a férjét gyerekét, mosni, főzni takarítani. És ha ez a pörgés nekem fárasztó nem való vagyok anyának. Szóval mindig nyomás alatt vagyok így meg persze hogy nem tudok este ellazulni ahogy a férjem igényelné. Sokkal többet igényelne és mivel folyton hárítok így már azt mondta sokszor, hogy keres majd vki mást őt nem fogom érdekelni. Tudom hogy az is baj, hogy nem külön élünk így 3man de sztem akkor is menne panaszkodni a szüleinek vagy anyósék jönnének állandóan. Ha meg tudnék csinálni mindent (főzés stb) és tudnék úgy normálisan gondoskodni a gyerekünkről akkor már rég elmentünk volna lehet. Bárcsak ilyen anyatigris határozott következetes gondoskodó anya tudnék lenni aki minden helyzetben tudná mit kell csinálni. Sajnos túlságosan zárkózott határozatlan voltam mindig is de gyerek mellett már nem lehet ilyennek lenni. Nem tudom hogyan leszünk egyszer mi igazi család hogy külön életet éljünk és hogy én is boldog tudjak lenni ebben a helyzetben. Szerintetek fog javulni minden körülöttünk vagy előbb utóbb elválnak útjaink?
2021. nov. 2. 14:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%
Nincs igazatok. Megint csak baszogatjátok szegény kérdezőt mint a férje meg az anyósa. A pasi semmit nem hajlandó csinálni és nem érti hogy a kérdező fáradt. Az meg nem fog menni hogy rámåsszon a férhére, mert nem csak a fáradtság miatt nem kívánha, hanem mert csalódott a férjében. Nem segít neki, nem is érti meg őt, anyóssal ketten támadják, a gyerekkel se hustem, hogy foglalkozna 10 percnél tovább. Ne hagyd magad kérdező, higy még téged állítsanak ve bűnbaknak. A férjedre is lehetne mondani, hogy vállaljon másodállást hogy elköltözhessetek és mellette ami ideje marad foglalkozzon a gyerekkel, na meg még csinálja ezt is azt is...stb. miert csak a nőnek kell sz.opni egy kapcsolatban mig apa annyit tesz hogy reggel felöltözik, végzi a rutin melót, este zabál, tv, és kanapéról ugat. Rühellem az ilyen pasikat.
2021. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
76%

A kezdetektől fogva a gyerekünkkel alszok egy szobába


hát akkor ne csodálkozz!

2021. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%

21: igazad van és én is így gondolom a férfi nyissa ki az ajtót a nőnek hogy ki tudja vinni a borondjeit azt mehet is.


Én csináltam ilyet, nem bántam meg, így nem kellett néznie hogy dolgozom meg zabalok.

2021. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%
Persze a kérdező biztos nem hibás semmiben.......Mindenhez 2 ember kell én is neveltem gyereket 3-at.25 év házasság után is a férjemmel alszok és rendszeres nálunk a szex.Emelett imádjuk a gyerekeinket de mi mindig is együtt aludtunk és nem a gyerekekkel.Azért kíváncsi lennék a férj álláspontjára is.Mert ez csak az érem egyik oldala.És kérdező egy kapcsolathoz 2 ember kell.
2021. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%

A gyerekkel alvas szerintem is nagy hiba, hugom is mondta, hogy igen szarabb, hogy fel kell kelni, de ebbol nem volt hajlando engedni, a gyereknek meg kell szoknia, hogy lefekves elott van kis simike-puszika, de egyedul aludjon.

Eredmeny: az alig egy eves kislanyt 2-3 honapos kora ota 5 perc altatni: lerakja, puszika, kicsi enekelgetes, es szepen elaltatja sajat magat. A 3 eves kisfiunak meg elolvas egy meset, enekel neki egyet, betakargatja, puszika-simike, es kesz. Ez sem tobb negyed oranal.


Persze a ferj sem valami szuperul kezeli a helyzetet, az is igaz. Kompromisszum kellene, nem tudom, hogy hajlandoak lennetek-e ra.

2021. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
18%
Kurvára nem értem, miért kell apucical együtt aludbi. Talán egész éjjel szexelni akar vagy mi? Vagy ölelés és bújáshiánya van? Ha a felnőttnek jól esik hogy van kihez bújni, akkor egy kisgyerekre aki az anyja testében volt nem is olyan rég , hatványozottan igaz. Ha szerintetek egy kicsi érző félő babának elég a lefekcés előtti kis simi puszi, akkor apának mièrt nem? Úgy lenne igazságos hogy 3an együtt alszanak vagy anya külön alszik apatol es babatol.
2021. nov. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
66%
Mi meg a házasságunk elején 1honapig aludtunk együtt. Én állítólag sokat forgolodtam, O meg horgolt. Én korán alvó, O későn. 2 gyerek 24 év házasság. A nemi életünk mindig rendben volt.
2021. nov. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

26-os osanya megerkezett :D :D


Nem attol erzi magat biztonsagban egy baba, hogy este anyuka ott alszik mellette. Sot, a babanak is jobbat tesz egy, a lehetosegekhez merten kipihent anya, mint egy idegroncs, aki elore fel, hogy vajon ma 2 vagy 3 oraig tart elaltatni a gyereket.


Masreszt - de ez csak az en velemenyem - manapsag sok csalad forditva ul a lovon. A gyerek szuletese utan maximalisan a csalad idomul a gyerekhez, ami nem egeszseges. Persze rengeteget valtozik egy hazaspar elete gyerekvallalas utan, de alapvetoen a gyereknek kell bekapcsolodnia a csalad addigi eletebe, nem pedig forditva. Nem o szabja meg a hatarokat, hanem a szulok.


Alvasnal is, egesz nap ott van anyuka a gyerekkel, az este, az ejjel hadd jusson mar 100%-ban a hazastarsnak. Meg ha alszanak is, elotte kicsit lehet beszelgetni, osszebujni, ha olyan a hangulat szexelni. En is total ideges lennek, ha meg ezt a picit sem kapnam meg a felesegemtol, mint notol.

2021. nov. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális egy 16 hós gyerek mellett alukálni, szóval ne csodálkozz, hogy a férjed eőbb-utóbb dobbant.


Normális házasságban ez úgy működik hogy a gyereknek külön szoba, és hogyha éjjel megébred, akkor átmegy anyuka, de nem az, hogy másfél éve nem is alszik a férjével.


Lepontozhatsz ;)

2021. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
71%

Majd mindjárt jönnek a vér anyák. hogy egy anya nem szexgép, meg különben is egy férfi ne akarjon semmit, mert az már szexuális zaklatás. Ezért van ennyi hulladék házasság is többek között. Anya lettem, te meg már csak arra kellesz, hogy szolgáld a családod, dolgozz, segíts, hozz pénzt. Mennyire ez van nálunk is. Persze én lennék a szemét, ha rámennék egy nőre.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyit ártanak az ilyen pszichopata nők a férfi önbecsülésnek is. Csak a gyerek! Nekem meg elegem lesz ebből, aztán nekem meg csak a nők. Annyira vicces tud lenni, amikor fél év szexmegvonás után egészséges férfi létemre felhozom a témát, és a fejemhez vágja hogy nekem mindig csak ezen jár az eszem! :D Letelik ez a hónap, ha máshoz nem is, de prostihoz el fogok menni, ez már eldöntött tény.

2021. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!