Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyiket választanátok inkább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok inkább? (Esküvő)

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Házasodni decemberben, terhesen , nagy hassal , de fiatalon(26-29 évesen)
Házasodni nyáron, idősebben, (30-35 évesen) miután megvan a gyermek
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Én mennék aláírni két tanúval terhesen, nagy hassal, buli nélkül, hogy a jogi dolgok mind teljesen tisztázottak lesznek, és amikor annyi idős lesz a gyerek, hogy lehet vele ünnepelni, akkor megtervezném a rendes esküvőt szertartásvezetővel, ha ez számomra fontos.
2021. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettő elég szánalmas. De az elsőből az jön le, hogy nem tudtatok védekezni és ha már felcsináltak, gyorsan elvesznek, hogy ne tűnjetek cigányoknak. 😂
2021. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2es : egyáltalán nem erről van szó....ha nem tudod a történetet inkább ne pofázz bele ha neked meg ilyen tapasztalataid vannak és ismerősi köröd akkor elég szánalmas vagy
2021. nov. 1. 13:50
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
#2! Az én környezetemben is több olyan eset volt, hogy megvolt az eljegyzés, és tervezték az esküvőt, és még azelőtt összejött a baba. Nem kell magadból kiindulni, ez azért elég gyakori dolog, nincs benne semmi rossz. Az ismerőseim nagy többségben tartottak egy kisebb esküvőt még pocakkal, aztán lehet, hogy később lesz nagy buli.
2021. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Én férjhez mentem hassal (hosszú kezelések után akkor sikerült, amikor már megvolt az esküvői időpont), így nem azért vett el, mert terhes lettem, hanem örültünk, hogy sikerült, és nem kellett még éveket várni, ahogy akár lehetett is volna. De én nem vártam azért az esküvővel, hogy ne legyen nagy hasam. Nem arról szólt az esküvőm, hogy királylány legyek és mutogassam magam, hanem arról szólt, hogy összekötöm az életem a szerelmemmel.
2021. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyik se. Nekem mindig is fontos volt, hogy előbb legyen házasság, aztán gyerek. Nem akartam se kis-, se nagyterhesen esküdni, de gyerekkel sem.

Ha muszáj lenne választani, akkor talán a második opció.

2021. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mar ezer ev egyutteles meg gyerek utan tenyleg nem oszt nem szoroz a papir, addigra mar reg osszekotottetek a gyerekkel az eleteteket. En elotte mennek, akkor meg tud adni valami plusz erzest.
2021. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sem az évszak, sem a kor nem számít, sőt még az sem, hogy rosszindulatú megjegyzések mit mondanak, viszont ki tudja, hogy hogy bírod a terhességet. Nekem szerencsém volt, de láttam olyan anyukákat, akiknek a terhessége vége felé még menni is nehéz volt a felvizesedett lábukkal, hát még az esküvőn parádézni. Ezért nem választanám a nagy hassal esküvő opciót.
2021. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
C verzió: még kis hassal, szűk családdal. A hónap tök mindegy.
2021. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a gyerek már nagyobb. Lehet, hogy már nagyon rosszul érezném magam a terhesség vége felé, 28 éves barátnőm bokája konkrétan eltűnt a vízben, pedig 30 alatt volt terhes. Rögtön szülés után pedig jobb feküdni, minden fáj, baba 3 óránként eszik. Utána jön a dackorszak. 3-4 éves korában elég, ha pedig alapból hamar tervezem a kistesót, akkor minden cécó nélkül még félidőben vagy azelőtt, szűk családi körben, esetleg egy éttermi ebéddel/vacsorával.
2021. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!