Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan aki jövő nyáron fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki jövő nyáron fog hàzasodni? Milyen dàtumot vàlasztottatok? Szombat 13-àt vàlasztanàtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, párommal jövő nyáron szeretnénk házasodni, jelenleg a június 25 jött szóba, de a július 23 és az augusztus 13 is szóba jött, anyukám azt mondta, hogy a 3-as szám olyan szerencsétlen szám...ti foglalkoznàtok ezzel? Szerintetek melyik a 3 közül a "szebb" dátum?

2021. aug. 15. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Június 25
Július 23
Augusztus 23
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok babonás, mert az balszerencsét hoz.

Szerintem ne az alapján válassz, hogy melyik a “szebb” szám, ez semmit nem jelent.

2021. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék ezzel. Világszerte több millió esküvő meg születésnap meg mindenféle évforduló van olyan dátummal amiben 3-as szám szerepel.

Egyszerűen rangtalan tényező. Válaszd azt a dátumot ami legtöbbeteknek megfelel.

2021. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Ne ez alapján dönts.

Én az augusztust választanám, mert még jó idő van, de valószínűleg nem lesz 40 fok árnyékban, de legalább estére lehül.

2021. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Végülis teljesen jogos amiket írtok.

A szavazásban az augusztus 13 akar lenni, csak elírtam.

2021. aug. 15. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként nekem a 13 a szerencseszámom. Taylor Swift 13-án született, neki is ez a szerencseszáma, és az összes rajongója 13-as számot is a csuklójára a koncertjein. Úgyhogy abszolút ne félj ettől a számtól! :D

Ezenkívül osztom a 3-as véleményét, az augusztus szerintem is jobb döntés. Pláne, hogy ahogy észrevettem, a legtöbben augusztusban mennek szabadságra (pl. nekem csak ebben a hónapban szűnik meg több sportfoglalkozásom is és egyéb hobbik, ezért sokkal szabadabb vagyok, mint a többi hónapban).

2021. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 harebell ***** válasza:
100%
Ezek közül a júniusit választanám, mert közel van a nyári napfordulóhoz, az szerintem úgy elég szép. Babonás nem vagy amúyy, szóval így ebből a szempontból nem érdekelne, hogy hanyadika vagy milyen számjegy van benne. A másik kettő közül inkább az augusztusit választanám az időjárás miatt, az elmúlt nyarak alapján én júliusa tuti nem tenném.
2021. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Pèntek 13 szilveszter 😆

Én csak akkor vagyok hajlandó szavazni ha meghívsz


Ne legyél babonàs!!!

2021. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor van szabad időpont
2021. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem felesleges a 3 miatt problémázni, de ezek közül az első a legjobb szerintem.


(személy szerint eszembe sem jutna nyáron házasodni! Majd télen, szerencsére dec. 12. az évfordulónk, így ha egyszer úgy döntünk, hogy összeházasodunk ha kedd lesz, ha vasárnap, a dec. 12. fix)

2021. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ti nem vagytok babonasak, de anyukad igen. Ha szeretned anyukad hallgatni emiatt sopankodni vegig a szervezes soran...meg egész életedben, mikor vmi problema merul fel a hazassagban..."jaj lanyom en mondtam, hogy ne 13 an eskudjetek, nem hallgattatok ram"...szoval ha nektek tokmindegy, akkor ne az aug 13 legyen sztem.
2021. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!