Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire tükrözik az embert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tükrözik az embert a facebookos megosztásai?

Figyelt kérdés

Panaszkodik a házasságára, az életére, hogy túl lapos, szürke. De a másik oldalt nem hallottam.

Viszont nem csak a beszélgetéseink, de a facebookos megosztásai alapján is mély érzésű férfinak tűnik.

Akkor lehet, hogy valóban a feleség hibás, és ő egy rendes ember lenne, jó férj? Csak megfelelő társ kellene mellé?

Vagy olyan nincs, hogy csak az egyik fél hibás egy lapos házasságban?

Főleg olyan, hogy a feleség?


2021. okt. 31. 02:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire - az értelmesebbjét legalábbis.
2021. okt. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
A lapos házasság hiba? A púpos meg nem?
2021. okt. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
A pasik tipikusan sajnáltatják magukat, így próbálnak a nők lelkére hatni. Exem a facebookon elmondott mindennek az ismerősei előtt, közben meg nem csinált itthon szinte semmit, és amit megbeszéltünk azt is jó ha 2 hétig betartotta.
2021. okt. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan 10 éve azt vallom, hogy amit a facebookon valaki megoszt a magánéletéről, legyen férfi vagy nő, az jó esetben egyoldalú leírás, többnyire inkább egyszerűen hazugság.

Nem vonnék le messzemenő következtetéseket egy facebook posztból, kérdező.

2021. okt. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez megdöbbentő, hogy van élő ember, aki fb-kal és társaival foglalkozik és ebből gyárt magának párkapcsolati problémát… 🤦🏼‍♀️

Ha érdekel valakinek a személyisége, tölts el vele időt, ha a párod az illető, bízz benne, tök mindegy, kit lájkol, ha nem posztol semmit, nem titkolózik, csak nem tölt el időt a semmivel.

2021. okt. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egyetértek, gyermeteg dolognak tartom a facebookon olvasottak alapján való kombinálgatást. Évek óta töröltem a profilomat és nagyon nem bántam meg. A napi hulladék, kéretlen információ zöme ott ömlik az emberre.
2021. okt. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg a #5 pont hogy igyon még egy kávét mielőtt kérdésre válaszol. Kis serkentés, hogy jól értelmezze őket 😉
2021. okt. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem is használom, csak van.
2021. okt. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Muszájból van profilom. Hasznát is veszem, specifikus csoportok tagja vagyok, kell az info, a segítség és én is szívesen segítek, ha tudok.

Sok családos profiljára rálátok, munkahelyi ártalom.

Azt látom, hogy ahol a nőnél sorjáznak a műtermi családi fotók,életbölcsességek, ott labilis vagy befásult a párkapcsolat.

Nyári posztok a családdal, itt voltunk, ott voltunk, a szomszéd meg meséli, hogy már alig várták a sulikezdést, mert megőrültek a gyerekektől a szülők. XD

Állatos posztok tömkelege, életbölcsességek megosztása-unatkozó, lapos kapcsolatban élő nő.

Van olyan nő, akinek kb. egyetlen szórakozása a face. Aktív, sok saját poszt, de attól még rendben van otthon minden.

Olyan is van, aki napi szinten nyomja a posztokat,megy a vicceskedés, jófejkedés, a gyerek meg el van hanyagolva érzelmileg.

2021. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ilyesztő vagy. Pont ilyennek képzelek egy skrozatgyilkost.
2021. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!