Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt nem értem, hogy a főnököm...

Azt nem értem, hogy a főnököm többi kollegàm megosztását likeolja Facebookon, de az enyémet még nem reagált semmit.pedig nem vagyunk rossz viszonyban.?🤔🤔🤔

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hétfőn mondj fel.
2021. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahaaaa. Az kiderült, hogy nem érted, de mi a kérdés?
2021. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ez a legnagyobb problémád??
2021. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék én is egy hétfői felmondáson...:D

Szerintem nem vagy szimpi a főnöknek.

Amúgy...minek veszed fel kollégáidat,főnököt ismerősnek?

Én már ezt alaposan mérlegelném,kit veszek fel.

2021. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokkal nem szoktam foglalkozni. Mindenki azt lájkol, amit akar.
2021. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez komoly kérdés? Ne facebookozzatok annyit. :D Meg milyen főnök az, akinek van ideje/türelme végiglájkolni a beosztottai falát? Ilyen nem létezik. :D És ha nem lájkol, akkor mi történik?

Én alig 9 hónapja dolgozom az új helyen, de fel se vettem a mostani kollégáimat (a régieket meg töröltem, akikkel nem maradtam kapcsolatban), mert a fb számomra nem arra van... a főnökkel jóban vagyok, de szerintem a nevemet se tudja. :D Bár már ettől furán érzem magam, hogy egy - elvileg - másik felnőtt embernek magyarázok ilyen dolgokról. :/

2021. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

7.és egy felnőtt embernek aki dolgozik az a legfontosabb, hogy miért nem likolgatja a főnöke az ő posztjait mint a többiekét..:D

magasról tennék rá. nem facebookozni kéne hanem a munkával foglalkozni.

milyen választ vársz kérdező?

mondj fel akkor mert vagy nem kedvel téged vagy nem volt rá ideje vagy nem talált még meg téged, ezernyi oka lehet...

2021. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Peldaul nem szereti a Coelho idezetet naplementes hatterrel, a sziklamaszast meg igen?

Nem derult ki, milyen tartalom. Szoval a lajkolas egy automata es kotelezo mozdulat, amit a szemelynek lerovunk?

2021. jan. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt is tudod, hogy ők több fizetést kapnak?
2021. jan. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te ezzel foglalkozol?Ez most komoly?Minek ismerősöd a főnököd vagy a munkatársaid?Nem tanultad meg hogy sokszor abból nagy kavarás van?

Ne lakjatok a Facsén és akkor kevesebb a "probléma"

2021. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!