Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon nekem szólnak a megoszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nekem szólnak a megosztasai a facebookon?

Figyelt kérdés
25 eves lany vagyok, es ket honapja megismertem gy 23 eves fiut, aki tolem 200 kmre lakik, varosomban volt, talalkoztunk, aztan en is voltam parszor a varosaba. Ot zavarja a tavolsag, es ugy van vele, hogy menjek meg, de nem beszelget velem, mert akkor abbol tobb lesz. En talan mar bele is habarodtam.. ket hete talalkoztunk utoljara, szazas, hogy nem volt senki mas kepben, amikor irtam, hogy megyek, mar olyan zeneket oszott meg :) es ma megosztotta a tnt-tol a titkos uzenet cimu zenet, fole irva, hogy ez egy titkos uzenet, aztan ahogy megosztottam en is egy fajin szamot, letorulte. Meg osztogatott meg ilyen romantikus szamokat, de mivel nem kommunikal velem, ezert attól tartok, hogy nem nekem szól mind ez. És figyelem, látom, hogy nem lájkolja más lányok képeit. Nem tudom mit higgyek.
2014. okt. 4. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te nem vagy 25 éves. Előbb hiszem el, hogy egy 13 éves vagy.
2014. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

huha...hát én saját esetből kiindulva, ezt tudom,hogy mennyire bezavar ,mert így sok minden lehet.

attól,h nem likeolja más lányok képeit,attól még lehet valaki,persze ne így legyen,csak ezt így mondom..

én ezeket mindig túlkomplikáltam,és azt tanácsolom,hogy arra alapozz,amit ő mond,tesz.ha semmit,akkor arra.....

2014. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vajon? :D
2014. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!