Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megutáltam a férjem mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutáltam a férjem mert nem segít a gyereknevelésben, enni sincs időm így tejem is alig van. Ha nő a gyerek elmúlik ez az érzés és jobb lesz/nallatok volt hasonló?

Figyelt kérdés
A babáról annyit hogy vmi miatt nehezen eszik ,és ebből kifolyólag nagyon nehéz.
2021. okt. 14. 23:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%

Az lesz esetleg rossz a jövőben, hogy - feltételezem - nem segített eddig se még a háztartással kapcsolatos dolgokban se és gondolom a jövőben se fog.

Egyébként próbáltad vele megbeszélni ezt higgadtan és hogy reagált?

Én biztosan kivenném a részemet a gyerek körüli teendőkből férfiként, ha ilyen helyzetben lennék, de ez én vagyok.

2021. okt. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem újkeletű dolog. Gratulálok, jól meggondoltad kinek szülsz...
2021. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%

Ha picit nyugodtabb vagy még eszel iszol rendesen akkor a tejed is erősebb lesz. Sok víz az segít, vagy esetleg Karamalz sör én ezt végig ittam szoptatás alatt. Nekem segített.

A férjedre annyit, hogy sajnos ez a jelenség nagyon gyakori.

Hiába mondják itt sokan hogy minek szültél meg h magadnak szültél,gondolom mikor belevágtatok szeretted.

Nem tudtad előre, hogy ő milyen apa lesz. Azt sem hogyan fog hozzáállni a babához. Sajnos azt tudom mohogybtalannha nagyobb könnyebb lesz neki bekapcsokodni mert az elején elég idegen ez a terep némely pasinak. Próbáld belevonni, hogy azt érezze partnerek vagytok de ne feladatként testáld rá hogy itt a pelus cseréld ki. Hanem próbáld bevonni dicsérd ha jól csinalja. És legyenek közös dolgaitok, hogy kialakulhon nála az apa gyerek kapcsolat.

De tényleg vannak olyan apák akik nem tudnak ezzel a szereppel mit kezdeni.

A nő dolga a gyerek, az ő feladata.

Kitartást kívánok, mert a gyereknevelés nem könnyű. De jó anya vagy és jól csinálod!

Ha más téren passzoltok és nincs konfliktus, akkor rajtad áll hogy együtt tudsz e ezzel élni, hogy ő ilyen. Ha meg más gond is van próbáljátok megoldani. Kicsit kettesben is időt tölteni hogy ne csak a pici legyen. Amíg alszik is lehet kis közös filmezés, vagy bármi.

Nekem is két gyerekem van a férjem rengeteget dolgozik, segítségem nincs nagyon. Nálunk sem segít nagyon sokat. Az első gyereknél talán még igen, de ma már nem. Én ezt megszoktam és úgy alakítottam ki az életem hogy vannak dolgok amiket közösen csinálunk de sokszor egyedül kell megoldani.

Nagyon sok erőt kívánok, ha beszélgetni szeretnél írj nyugodtan privátban.

2021. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
28%
A mai merce szerint en biztos szornyu anya voltam. 2,5 eves volt amikor bolcsibe kerult, este 5 korul hoztam haza vacsi furdes lefekves. maci kezbe akkor meg egy szobaban laktunk az agya elott fuggony volt. fuggonyt elhuztam es nem volt meseolvasas (megnezte a tw macit akkor meg volt ilyen) es alvas. nem volt altatas se csecsemo koraban se kesobb. amig csecsemo volt a vedonok meg orvosok azt tanacsoltak ne etessunk ejjel (ez hulyeseg volt mert sokszor ezert sirt) adtam neki teat ha sirt tisztaba volt teve es nem vettem fel sose ha sirt. par het alatt megszokta , felni nem felt mert hallotta a hangunkat meg idonkent beszeltem hozza ha sirt, kesobb mar nem sirt ejjel. nalunk nem volt divat se az ejszakai ringatas, etetes altatas semmi ilyesmi. megvolt a menetrend, vacsora furdes alvas. ennyi. kesobb ugyanez csak mar onalloan a sajat szobajaban. soha nem aludt velem, szoptatni 3 hetig szoptattam, utana tapot kapott . normalisan fejlodott semmi baja nem volt, en nem tudtam volna reggel 5 kor kelni es 60 kmt utazni a munkahelyemre ha ejjel olyan cecot csinaltam volna mint sok mai anyuka . de ez az o dolguk csak elmondtam hogy abban az idoben igy csinalta a legtobb mama foleg ha dolgozott.
2022. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
38%
Mi újság, kérdező?
2022. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kérdést utolsó, és az összes választ.

A helyzet az röviden mert keveset tudok bent lenni, hogy rájöttem nagyon önző, és semmibe veszi amit szeretnék.

Pl.minden este én csak akkor tudok enni mert sokmindent kell csinálják ha a baba elalszik, Ö sosem jön hogy jó én ettem mint pl.ma délben- én közbe adtam enni a babának. Majd Ö felment aludni,nekem ezután tisztába kellett tenni, szopiztatni és altatni , éhesen , na de mindeggy. Szóltam neki de nem kért elnézést sem.

2022. febr. 6. 16:04
 27/30 A kérdező kommentje:

Elnézést, kijavított egy-ket dolgot a telóm így nem elég érthető lehet amit fennebb irtam.

A másik pl.a szülei folyamatosan jönnek hozzánk anélkül hogy szólnának, kértem szépen hogy szóljanak mielőtt jönnek de mégsem tetszik.

Ezt elmondtam a férjemnek de ő azt mondta hogy ne zavarjon engem ahelyett hogy szólna Ö is nekik hogy jelezzék ha jönnek ne csak érkezzenek.

Tehát semmibe vesznek, így továbbra is elegem van belőle , nem értem hogy nem láttam korábban is hogy milyen ember..

2022. febr. 6. 16:10
 28/30 anonim ***** válasza:
Ne legyél áldozat, ne helyezd magad mások mögé, és becsüld magad. Ne játszd a cselédet. Szépen békében egyetek együtt. A baba külön, amíg még nem lehet asztalhoz ültetni. A férjed pedig legyen otthon, amikor a szülei jönnek, és szóljanak előre.
2022. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

szia! És most mi a helyzet? Ujabb év eltelt. Nyugtass meg nem lett teso.

Vagy lett megoldas?

A kerdesed en is kiirhattam.volna.

2023. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Szia, nem lesz tesó tőle, kb. nemis szexelünk akkor hogy..

Igazából semmit sem változott, csak úgy tűnt 1-1 alkalommal hogy jobb a helyzet, talán kezd jobban segíteni, es amikor beleélném magam akkor zsupsz mintha kezdődne újból.


Szívem mélyén megszabadulnék tőle, valnék , de ugy hogy vihessem kulfoldre a kicsit mert itt eléggé kilatastalan nekem egyedul felnevelni

2023. febr. 17. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!