Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » K 3honapos kisbabank minden...

K 3honapos kisbabank minden elalvás előtt órákat sír keservesen Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Sajnos megpróbáltunk már tényleg mindent ami a nagykönyvben levan írva meleg takaró cicire lett rakva szoba szellőztetés ringatas pozíció változtatás mindig .... egyszerűen semmi nem jó

Nem alussza át az éjszakákat, karban van mindig elaltatva épp hogy elaludna megint történik valami és kezdődik elölről .. napközben 1-2oranal többet nem alszik hiába van időben mindig ugyanakkor elaltatva.. tehát azt se lehet mondani hogy nincsen napirend

Valakinek esetleg valami hasonló történet ? Mit csináljunk ?? Nagyon türelmesek vagyunk de egyszerűen nem értjük kit csinálunk rosszul ... :(



#gyereknevelés #3 hónapos #keserves sírás
2020. márc. 18. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Az még nem napirend, hogy ugyanakkor alszik, és még annyira sem rutin. Békés éjszakák, vidám nappalok vagy vmi hasonló a könyv címe, kettő is van hasonló címmel, mindkettő jó. Nekem ezek segítettek, betűre követtem, azóta alszanak a gyerekek.
2020. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi rakeresek

Akkor rosszul fogalmaztam, ugyanakkor alszik, eszik, játszunk mindig :)

Ha ez sem nevezhető annak, akkor nem tudom

2020. márc. 18. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a gyógyszertárban kapható szélcsővet. Nem fog rászokni akárki mondja mi 3 hónapot minden nap legalább 1x de volt h 2x használtuk(szükség szerint ) és meg néha most is kell de már nem a szelek hanem a szekrekedes miatt.

Ha úgy látod h puffadt akkor használd. Ha nem jön sok levegő akkor viszont nem ez a baj. De nekünk is ez volt .

Én azt hittem nincs elég tejem és azért sír. De közben a pocakja volt.

2020. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a hajszárító segített sokat. A zúgása is hasznos, meg melegítettük a kis hasát /ruhában/. Szinte csak akkor hallgatott el, ha ment a hajszárító. Már azt hittem, leég a motorja :)


(ellenőrizgetni kell a hasát, milyen meleg, valamint mi úgy csináltuk, hogy odatartottuk-elvettük)


Lajhár póz jó apuka karján (hason, keze lába lógjon le)

2020. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért mert valószínűleg a hasa fáj! Szegény gyerek....!


Egyébként nekem is három hónapos baba van, és nálunk is 1 órákat alszik nappal, és kb 2-2,5 órát tud ébren lenni. Este meg fürdés után jókat alszik, csak cicizni kel fel és mikor jól lakott akkor alszik tovább. Nálunk is sír, de azért mert álmos fáradt és fürdeni meg cicizni aludni akar már...


fürdetés és esti alvás nincs későn nektek?

2020. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Azt még leírom altatáshoz vagy nyugtatás képp rakj be neki a youtuberól fehér zajt.

A legjobb ha letöltöd telóra, mert akkor az 1 órás fehér zajban nem lesz reklám ami megzavarná a babát akár az alvásban.

2020. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Fel 7kor van a fürdés, és legkésőbb 8kor már alszunk

Éjfélkor kel először utána ő is egyből vissza alszik. Csak a nappalokkal van a probléma

De ki próbálunk mindent, köszi a tanácsokat !

2020. márc. 19. 00:31
 8/11 anonim ***** válasza:
A miénk anno nagyon sírós volt,láthatóan a pocakja miatt mert húzgálta fel a lábát,állandóan fel volt puffadva szegény.Most 6 évesen derült ki,hogy laktózintoleráns genetikailag. A dokinak hiába panaszkodtam,én meg nem tudtam hogy nyálból ezt meg tudják mondani. Következő babámnál ha ilyen lesz,biztos elviszem megnézetni.
2020. márc. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Éjszaka a hasfajas nálunk sem volt igazán gond, inkább kora du- tol

1-2x volt éjszaka . Próbáljátok ki a pukicsővet. Nem lesz baja tőle és nagyon hasznos.

2020. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hamburgeri válasza:
Nem reklámként mondom hanem mint segítség! van egy könyv(e-book) hogy miért sír a kisbabád itt megtudod nézni: babakkonyve.hu! Azt hiszem 15 tapasztalat van mögötte!
2020. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!