Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 éve dolgozom és 2 millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve dolgozom és 2 millió forintot tudtam összespórolni. A barátom valószínűleg meg fog kérni hamarosan. Ennyi pénz elég ahhoz, hogy én is bele tudjak adni valamit a közös jövőnkbe?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Millió+1 dologtól függ. Van hogy 0 forint is elég, van hogy 10milla se.

Szerintem 2millió az már "valami".

2021. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

En a mult honapban sporoltam ossze tobb mint 2millat, ezzel egyutt eskuvore 100rugonal tobbet nem koltenek. Minek?


Sorsator, padok, bogracsgulyas,sor, bor. Mi kell meg?

2021. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

attol fugg, milyen ‘kozos jovo’. ha tobbmillios rongyrazos lagzit terveztek luxus naszuttal, aztan hazat akartok vasarolni es pl. ket even belul gyereket akartok, akkor edeskeves.

egyebkent meg eleg, a legtobb ember hazassag utan ugyanugy marad alberletben, ahogy elotte. 2 ev alatt 2 millio az korrekt megtakaritas, hogy eleg-e, az a tervektol fugg es attol, hogy a bararod mennyit tud beleadni.

2021. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Ez rajtad múlik, leginkább a nők szeretnek költekezni. Nagyobb ház, nagyobb esküvő, több utazás, stb.
2021. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%
#3 Ha szerinted 2ev alatt 2 millio megtakaritas az korrekt, akkor szted abbol hogyan lesz sajat lakas belathato idon belul?
2021. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lazy Lover ***** válasza:
10%
Sajnos nem elég 2 millió semmit nem ér egy használt autó ára kb
2021. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

5: a legtobb embernek meg ennyije sincs. mivel a kerdezo 2 eve kezdett dolgozni, ezert meg palyakezdo es kesobb valoszinuleg tobbet is fog ennel keresni. ha azt nezzuk, egy honapban majdem 100-et el tudott tenni, ami palyakezdokent nem rossz.

nyilvan nem mindegy, hogy otthon el valaki es kb sehova nem jar, ugy nem akkor szam ennyit megsporolni, valoban, vagy pl. alberletben el es mellette van meg elete is, amire kolt.

de azert ne csinaljunk mar ugy, mintha 2 millio semmi lenne egy palyakezdonel. 40-50 evesen mar keves igen, de feltetelzehetoen a kerdezo nem annyi.

2021. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A barátom gazdag és németországban dolgozik, diplomás fizetést kap. Nyilván ő is rak bele a közös jövőbe. Csak hogy hozzá képest ez nem kevés?
2021. okt. 14. 13:47
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
#7 50 evesen mar hova sporolsz, meg minek?
2021. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

#9

Ezt hogy érted? Apukám 50+ és szeretne venni valami motort, most épp arra gyűjt. Apósom is 50+, ő meg oldtimer autóra gyűjt.

Egy 50 éves azért nem vénember, nem is értem, miért ne gyűjthetne....


#Kérdező

A párod panaszkodik, hogy nem elég amit beleraksz a közösbe?

2021. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!