Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 éve dolgozom és 2 millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve dolgozom és 2 millió forintot tudtam összespórolni. A barátom valószínűleg meg fog kérni hamarosan. Ennyi pénz elég ahhoz, hogy én is bele tudjak adni valamit a közös jövőnkbe?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
#10 Ugy ertettem, hogy azert a legtobb embernek 50 eves korara mar vagy van egzisztenciaja, vagy mar nem is lesz. Nyilvan ilyen hobbi hulyesegrekre lehet gyujteni, az teljesen valid.
2021. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudja még hogy mennyi spórolt pénzem van mert soha nem érdekelte. Csak ha megkéri a kezem és tervezzük az anyagiakat nem szeretnék keveset mondani hogy mennyi pénzt tudtam összespórolni.
2021. okt. 14. 14:00
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

Értem, így azt tudom tanácsolni hogy ne gyárts problémát oda, ahol nincs. :)

2021. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
#12 En aztnem ertem, hogyha a pasidnak van eleg penze, mit feszulsz? Eddig sem a penzedert volt veled, remelem te se vele. A kozos jovo meg nem az eskuvo, nem arra kell elszorni. Lakhatas mondjuk fontosabb.
2021. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

11: ne legyel mar ilyen ertetlen.

egy csomo embernek semmi egzisztanciaja nincs 40-50 eves korara, rengeteg olyat tudok, akik alberlerben elnek kb honaprol honapra es minden vagyonuk egy kozepszar hasznalt auto meg egy-ket butor. ne csinaljunk mar ugy, mintha 50 eves korara mindenki sajat hazban elne nagy autoval. raadasul soknak ez a baromi nagy egzisztencia onnan jon, hogy meghaltak a szulok es megorokli a hazat, ennyi, de amugy meg 1 millat se tudott egyben osszerakni soha az eletben.


ezert mondom, hogy ennyi idosen 2 m megtakaritas eleg sovanyka, de pl 25 evesen eleg korrekt. valoszinu te 25 evesen is netto 6-7 ezrejet kerestel palyakezdokent es 2 m neked semmi, ha ilyen nagy mellennyel beszelsz, de nem ez az altalanos.

2021. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

#15: te vagy ertetlen


Azt mondtam h 50re a legtobb embernek vagy mar megvan az egzisztenciaja, vagy mar soha nem is lesz meg, mivel durvan szetnyilt a tarsadalmi ollo. Az orokseg pedig teljesen valid megallapitas.


Ezzel egyutt en azt mondom, hogy ha a kiscsajnak van 2 milla megtakaritasa, meg egy jol kereso nemetben dolgozo pasija, akkor tlejesen felesleges az osszes penzert az eskuvore szornia.

2021. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs miért aggódnod és nem kell úgy érezned, hogy nem járulsz hozzá a közös életetekhez, a közös jövőtökhöz. Pályakezdő vagy. Ahhoz képest szép összeget félretettél. Sokaknak, akik itt lehúznak téged, évtizedek alatt sem sikerült.

Ha a jövendőbelidnek meg jobb fizetése van, akkor hurrá. Házasságban főleg nem kell kiszámolni, ki hány ft-ot vagy eur-t hoz haza per hó. Nyilván tudatában van az anyagi viszonyaidnak.

Sok boldogságot nektek!

2021. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!