Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tehetnék, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehetnék, ha a férjem beleszeretett valakibe?

Figyelt kérdés

Mögöttünk van sok év és két gyerek és biztosan az én hibám is, hogy ez történt. Nem mondta el, hogy beleszeretett, csak látom a viselkedésén. Elfogult a másikkal kapcsolatban, ha hozzá indul, odafigyel a kinézetére, mindent elkövet, hogy a másik ne szálljon ki az életéből (egy munkatársnő egyébként a másik nő). Szerintem testiség nincs közöttük (egyelőre), de nagyfokú vonzalom (és talán már szerelem is) van.

Mióta ez előjött, velem is sokkal figyelmesebb, odaadóbb, jobban lesi, mit tehetne értem, az eddig csak úgy eltöltött hétvégeket is most aktívabban szeretné megélni velünk, stb...

Kilépni (egyelőre) nem tudok a kapcsolatból (egyrészt szeretem, másrészt, míg nincs bizonyítékom csak megérzésem, hülyeség is lenne komolyakat lépnem, plusz gyeden vagyok, nem is tudnék egyelőre nagyon ugrálni), viszont ennek tudatában nem is tudok igazán örülni a figyelmességének, hiszen tudom, hogy ez nem a kettőnk közötti viszonyból táplálkozik, csak az ottani helyzet miatti kompenzáció.

Finoman próbáltam már rákérdezni, de tagad, neki nem tetszik az a nő, nem is érdekli, stb... Ez is gyanús, mert nem csak kijelenti ezt, hanem hatalmas indulattal, nagy elánnal tagad, ami megintcsak intő jel a számomra.

Hogyan lehet ezt szépen kezelni, hogyan kellene viselkednem egy ilyen helyzetben? Nem akarok rosszat tenni, se megbántani senkit, de nem is tudok nyugodt maradni és megjátszani magam.

Segítsetek, mi ilyenkor a jó lépés, hogyan viselkedjek a mindennapkban?


2021. okt. 12. 10:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
A nő egyedüllálló?
2021. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
42%
Lehet az íróasztalon keféli egész nap.
2021. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi lett veletek
2022. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!