Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeretkezik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezik velem a férjem? Kezd elegem lenni...

Figyelt kérdés

30-as éveink közepén vagyunk, gyerek nélkül, jövünk megyünk. Ő fiatalon habzsolta a nőket, én sem panaszkodtam sosem.

De pár éve nem érzem, hogy igazán kívánna, van, hogy 3 havonta szexelünk.

Azt mondja, fáradt. Tény, nehéz fizikai munkát végez, de a haverokra, bulira azért van energia. Meg az ő kívánságait lesni, kielégíteni kell. Nekem meg azt mondja, hogy csak a szexen jár az eszem. Persze, hogy azon, mikor ez nem normális szerintem. De emellett full féltékeny rám, de ha ő flörtöl, hülyéskedik, az nem baj. És tényleg nem az, de miért nem kezel engem is nőként?

Komolyan gondolkozom egy szeretőn, lenne is jelentkező bőven. Egy ismerősünkkel kicsit mélyebb lett a kapcsolatunk, sokat beszélgettünk, egyszer találkoztunk, persze semmi nem történt, de ki is derült, akkor a férjem nagyon meg volt sértődve, majdnem kidobott. Én elmondtam, hogy mi a bajom, kíváncsi voltam, más vonzónak talál-e, és kiderült, hogy igencsak vannak lehetőségeim. De én a férjemet akarom. Mit csináljak? Váljak el?


2021. okt. 6. 21:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
24%

Ennyi. Nekem is van feleségem, a 40-esek között bombázó. Mondjuk tesz is érte, mellette több diplomás, anya.


Amióta a netet ilyan mértékbe az emberek nyakába öntötték, teljesen elment a reális önértékelése sok embernek. Mondjuk a társadalom 90%-nak. Az egyik felül értékeli magát, a másik része alul. Olyan ez mind a pénz! A pénz tökéletes eszköz arra, hogy kihozza belőled a valódi éned.


A női szépség meg tényleg kimerül abban, hogy hanyan dugnának meg. Sőt, az egész páváskodás, igényesség mizéria, szakáll, tetkó, túlárazott "elit" cuccok is mind arról szólnak, hogy megkönnyítse a bugyiba jutást. Sajnos ehhez a nők is partnerek, nekik is tetszik a porhintés.


Harminc felett meg már nem is értem, mit csodálkoznak a nők! Értelmes, jól gondolkodó, család alapításra, biztonságot adó férfiak már nagyjából elkeltek. Ki hol, van aki az egyetemen, van aki a faluba, van aki a városba. Ki marad? Na ez az, ezért mondják hogy nincs normális pasi. Persze hogy nincs, ők már normális párkapcsolatban élnek. Vagy majd elválnak. De hát az elvált férfi az már nem jó, főleg ha gyerek is van.


Akkor meg lehet tovább álmodozni a mega-giga-hiper-szuper sármosgazdaghumorosszsexyizmos férfiről! :D


Én csak annyit kérdeznék: mit csináltatok huszonévesen?

2021. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
24%

Amit én a saját baráti körömben látok az az, amivel a kérdező is szembesült. Elfelejtettek felnőni, sokan még most is úgy vannak a 30-as éveik elején és közepén, hogy buliznak, isznak és mindenkit meg akarnak dugni (ezek a férfiak azok, akik a kérdezőhöz hasonló nőket is azonnal). Aztán eljön az a kor amikor elkezdenek aggódni, hogy közel a 40-hez nincs normális nő/férfi, nekik meg nem lesz soha párkapcsolatuk.


Ezért az ellenkező nemet hibáztatják.

Pedig ebben a korban már minden normális embernek van párja, akinek meg nincs, annak oka van.

2021. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
48%

32. Ne sajnáld őket, a dolgok minden esetben a helyükre kerülnek. :)

Ők már most a helyükön vannak, csak ez nekik nem tetszik, ugyanis hozzá voltak eddig szokva, hogy körülöttük forgott a világ. Majd most megfizetik ennek az árát. Én meg fiatalon tanultam, majd dolgoztam, csajoztam, most meg családom van, jó munkahelyem, autóm, házam. Mindent az idejében! :)

2021. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
55%

Mindek szo. le ?

Nincs sok eszed

2021. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkezek szeretonek 65/F
2021. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van nyugi. Meg az összes ismerősöméknél is. Mondjuk mi negyvenes házaspár vagyunk. A szex valami brutálisan nagy kényszer a párom részéről, nekem is már régen elment a kedvem az egésztől.

Szerintem valami népnemzeti pár csere oldaná meg ezt a problémát!

2021. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!