Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeretkezik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezik velem a férjem? Kezd elegem lenni...

Figyelt kérdés

30-as éveink közepén vagyunk, gyerek nélkül, jövünk megyünk. Ő fiatalon habzsolta a nőket, én sem panaszkodtam sosem.

De pár éve nem érzem, hogy igazán kívánna, van, hogy 3 havonta szexelünk.

Azt mondja, fáradt. Tény, nehéz fizikai munkát végez, de a haverokra, bulira azért van energia. Meg az ő kívánságait lesni, kielégíteni kell. Nekem meg azt mondja, hogy csak a szexen jár az eszem. Persze, hogy azon, mikor ez nem normális szerintem. De emellett full féltékeny rám, de ha ő flörtöl, hülyéskedik, az nem baj. És tényleg nem az, de miért nem kezel engem is nőként?

Komolyan gondolkozom egy szeretőn, lenne is jelentkező bőven. Egy ismerősünkkel kicsit mélyebb lett a kapcsolatunk, sokat beszélgettünk, egyszer találkoztunk, persze semmi nem történt, de ki is derült, akkor a férjem nagyon meg volt sértődve, majdnem kidobott. Én elmondtam, hogy mi a bajom, kíváncsi voltam, más vonzónak talál-e, és kiderült, hogy igencsak vannak lehetőségeim. De én a férjemet akarom. Mit csináljak? Váljak el?


2021. okt. 6. 21:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
13%
Ha viszont felnőtt vagy, akkor old meg a saját problémádat és ne az itteniektől kérj tanácsot, akik idegenek, anonimok számodra.
2021. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
16%

És most mi ezzel mit csináljunk?


Te választottad! Azt írod, őt akarod, őt szereted. Akkor meg edd meg, amit főztél magadnak!

2021. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Miért ne? Kívülálló sokszor jobban látja, amit én nem veszek észre.
2021. okt. 6. 21:54
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
21-es Tudod milyen fórumon vagy? Ha nem érdekelnek a feltett kérdések, akkor ne válaszolj.
2021. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
47%

Rendben, megírom az igazat ahogy én látom:


Szeretőre lenne szükséged, hogy helyreálljon a libidót, az önbecsülésed teljesen komolyan. Ez viszont nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy az új partnerrel akár tovább sződd a szálakat.

2021. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Mindegy, csak kipanaszkodtam magam, valóban én tudom mi a jó nekem, nekem kell megoldani.
2021. okt. 6. 21:59
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja keress mást, biztos nem szeret és nem is kíván már. Különben egy férfi nem küldene máshoz szexelni.
2021. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy szerinted jól nézel ki, még nem jelent semmit. A férjednek 100 oka lehet amiért nem kívánja veled a szexet. Az meg, hogy egy ismerős megdugna nem jelent semmit, mert nem biztos, hogy hosszútávon elviselne.


Ha kimész az utcára lehet minden második pasi szexelne veled, de ha van hozzá egy arrogáns, elviselhetetlen stílusod, akkor max egyszeri alkalom lenne és utána lapát.


Egy egészséges 30-as férfi pedig kívánja a szexet (lehet ő is, csak nem veled), szóval ha ennyire nem akar veled semmit csinálni, annak oka van.


Lehet eleve fáradt, de a sok hisztitől meg a nyaggatástól a maradék kedve is elment és azért menekül inkább a haverokhoz, mert addig megszabadul a házisárkánytól. A férfiak sem szeretnek ám kényszerből szexelni.


Én 35 éves vagyok, tizenéve házas, mégis rendszeresen (minimum 3x hetente) szexelünk, de ha engem is elkezdenének csesztetni és folyamatosan a vinnyogást kellene hallgatnom, még az élettől is elmenne a kedvem, nemhogy a dugástól.

2021. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj, hogy úgy általában mindenki azt hiszi magáról hogy jól néz ki. A nők meg főleg. Sajnos ez az önértékelis probléma elég sok zavart okozhat a rendszerben. Mi az oka? Az online tér. Ugyanis minden nőt, a legrondábbaktól kezdve, ezren meg ezren dugnának meg. Ez a fajta "férfias" közeledés nem a külsejüknek, nem a személyiségüknek szól, hanem a férfiak önző vágyairól szól. P*na, orgazmus. Ennyi. Ennyi a szépségetek sajnos az esetek többségében. Erre alapozzátok a sikereitek. Hát nem tudom, elég kínai piacos szaga van így.
2021. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

29! Hozzá kell tenni azt is, hogy baromi ritka az olyan nő, aki szép is és a személyisége is lenyűgöző. De őket elkapkodják hamar, én sem véletlenül vettem el a feleségem. :D


Nem kellene túl sok jelentőséget tulajdonítani annak, hogy ki dugná meg, mert (ahogy a saját ismerettségi körömben is tapasztalom) a férfiak 70%-a bárkit megdugna aki nem extrémen ronda.


Valószínűleg a kérdező is erősen túlértékeli magát amiért egy ismerőse meghúzná 1x-2x, közben otthon meg egy kiállhatatlan nő lehet akitől menekül a pasija.

2021. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!