Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeretkezik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezik velem a férjem? Kezd elegem lenni...

Figyelt kérdés

30-as éveink közepén vagyunk, gyerek nélkül, jövünk megyünk. Ő fiatalon habzsolta a nőket, én sem panaszkodtam sosem.

De pár éve nem érzem, hogy igazán kívánna, van, hogy 3 havonta szexelünk.

Azt mondja, fáradt. Tény, nehéz fizikai munkát végez, de a haverokra, bulira azért van energia. Meg az ő kívánságait lesni, kielégíteni kell. Nekem meg azt mondja, hogy csak a szexen jár az eszem. Persze, hogy azon, mikor ez nem normális szerintem. De emellett full féltékeny rám, de ha ő flörtöl, hülyéskedik, az nem baj. És tényleg nem az, de miért nem kezel engem is nőként?

Komolyan gondolkozom egy szeretőn, lenne is jelentkező bőven. Egy ismerősünkkel kicsit mélyebb lett a kapcsolatunk, sokat beszélgettünk, egyszer találkoztunk, persze semmi nem történt, de ki is derült, akkor a férjem nagyon meg volt sértődve, majdnem kidobott. Én elmondtam, hogy mi a bajom, kíváncsi voltam, más vonzónak talál-e, és kiderült, hogy igencsak vannak lehetőségeim. De én a férjemet akarom. Mit csináljak? Váljak el?


2021. okt. 6. 21:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, ez a kérdés provokáció akar lenni? Nem is értem, hogy ilyen esetekben mi az, hogy "szerető". Ha nem jó a jelenlegi kapcsolat, akkor válj el cseszd meg.
2021. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Válj el, ne szeretőt keress… találsz magadnak hidd el új párt, ennek a kapcsolatnak így semmi értelme. Egymás idejét húzzátok
2021. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

Tudni kéne az okát.

Sztem impotens vagy cigi vagy rossz étkezés életmod teszi ezt

2021. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Cseszd meg te!

Ezen kívül minden tökéletes a kapcsolatunkban.

2021. okt. 6. 21:25
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem impotens, az orált imádja. Arra is értettem az igények kielégítését. Én mindent megteszek neki.
2021. okt. 6. 21:27
 6/36 anonim ***** válasza:
28%

"Komolyan gondolkozom egy szeretőn, lenne is jelentkező bőven." Na neeeee! Nőkén hogy a viharba tudsz szeretőt találni??? :D Na jó nem cinkellek, tedd ki a kisújjad több száz jelentkeződ lesz.


Figyu! Gondolj bele, álmaid pasijaival dughatsz. Tudod... magas, barna, izmos, jó eres vastag dákó, igazi spermazuhany! Nem valami kis cingár lábú senki, tubusos fogkrém szindrómás fütykössel. Neeeeem! Szóval kezdj el élni.


Ha nő lennék, naponta 5X dugatnám szét magam fullos pasikkal, élvezném hogy körülöttem forog a világ. Csak a szavamra várnak, az van amit én akarok és akkor amikor azt akarom. Neked ez miért nem lenne jó? A kérdésem komoly!

2021. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
52%
"Cseszd meg te"😂 Nem is csodálom, hogy miért ábrándult ki belőled a férjed. Sok sikert a szeretőhöz, elválni úgysem fogsz, most is rögtön a férjed háta mögött kezdtél el szórakozni valakivel, ami ki is derült. Nem fogsz elválni, túl kényelmes neked ez a kapcsolat, semmit nem akarsz feláldozni ahhoz, hogy változás legyen. Márpedig ahhoz, hogy érdembeli változás legyen válni kellene, nem pedig úgy megoldani a helyzetet, hogy semmit ne veszíts el. Valamit valamiért, ennyi.
2021. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
60%

Miért reagálsz támadóan az első válaszra?

Jogosan oszt ki, te szeretőn gondolkozol, ami egy etikátlan és elitélendő dolog.


Ez a kapcsolat nem működik, a férjed nem szeret. Orál az mehet, de ő semmit nem tesz annak érdekében, hogy neked élvezetet nyújthasson. Mit kell ezen túlgondolni? Viszont erre nem az a megoldás, hogy megcsalod, hanem válj el tőle. Durva, hogy ezt a szádba kell rágni.

2021. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
39%
Gyere át hozzám!
2021. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Ja, nekem írhatják, hogy cseszd meg, de én nem. Akkor elnézést.

A szerető nem titokban lenne. Ő is mondta nem egyszer, hogy keressek mást, ha nem tetszik a helyzet. Ez sem normális szerintem.

2021. okt. 6. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!