Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeretkezik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezik velem a férjem? Kezd elegem lenni...

Figyelt kérdés

30-as éveink közepén vagyunk, gyerek nélkül, jövünk megyünk. Ő fiatalon habzsolta a nőket, én sem panaszkodtam sosem.

De pár éve nem érzem, hogy igazán kívánna, van, hogy 3 havonta szexelünk.

Azt mondja, fáradt. Tény, nehéz fizikai munkát végez, de a haverokra, bulira azért van energia. Meg az ő kívánságait lesni, kielégíteni kell. Nekem meg azt mondja, hogy csak a szexen jár az eszem. Persze, hogy azon, mikor ez nem normális szerintem. De emellett full féltékeny rám, de ha ő flörtöl, hülyéskedik, az nem baj. És tényleg nem az, de miért nem kezel engem is nőként?

Komolyan gondolkozom egy szeretőn, lenne is jelentkező bőven. Egy ismerősünkkel kicsit mélyebb lett a kapcsolatunk, sokat beszélgettünk, egyszer találkoztunk, persze semmi nem történt, de ki is derült, akkor a férjem nagyon meg volt sértődve, majdnem kidobott. Én elmondtam, hogy mi a bajom, kíváncsi voltam, más vonzónak talál-e, és kiderült, hogy igencsak vannak lehetőségeim. De én a férjemet akarom. Mit csináljak? Váljak el?


2021. okt. 6. 21:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
Csak szopásra használ, ha neked ez elég.
2021. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Valahogy nem hiszi el, hogy komolyan megtenném, hátha ez felrázná egy kicsit. Hátha rájön, hogy nemcsak főző, mosó, felszolgálónő vagyok.
2021. okt. 6. 21:39
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a nők azt hiszik minden jó és szép otthon, a pasik általában pont az ellenkezőjét, lásd le sem fekszik veled. Mi az a többi ami ezen kivül jó?Biztos hogy oka van annak hogy a párod nem fekszik le veled. És ez nem csak a fáradtság miatt van. Én a szerető helyett egy komolyabb beszélgetesbe kezdenék vele, ahol megbeszélitek az okokat.
2021. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
33%
Tipikus ócska, provokatív, kamu kérdés!
2021. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Már annyira sem érdekled, hogy lefeküdjön veled, az orál még belefér, mert ahhoz meg sem kell mozdulnia. Vége van!
2021. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
75%

Hogy közölnéd vele a szeretődet?

Azt mondod full féltékeny.

Szétszekálná a lelked.


Mi értelme vele maradnod, ha leredukálódik a szex köztetek nullára...?

2021. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
20%
14. Végre hogy valaki látja az igazat. Itt naponta 10-15 kamu kérdés kerül kiírásra, de a többség komolyan válaszol rá. :D Én is írtam már ki kamu kérdéseket, majd egy másik acc-ról odaírtam hogy kamu, erre lepontoztak! :D Erre már nem is tudtam mit hozzá tenni. :D
2021. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nem kamu, komolyan ez van. Sosem hittem, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Tényleg igazat írok. Csak nem tudom mit csináljak, mert szeretem, őt akarom, azért mentem hozzá.
2021. okt. 6. 21:47
 19/36 A kérdező kommentje:
A kamukon kívül az is gyakori, hogy tizenévesek osztják az észt, vagy olyanok akik még anyuval élnek és fogalmuk sincs a felnőtt életről.
2021. okt. 6. 21:48
 20/36 A kérdező kommentje:
Megvolt a mélyebb beszélgetés. Elmondtam mit gondolok. Ő is próbált változtatni. Amikor kiderült, hogy mással találkoztam, pár hétig szuper volt minden. 2 naponta együtt voltunk. De most megint kezdődik.
2021. okt. 6. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!