Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Most házasodtunk össze a feleségemmel, nagyon szeretem, imádom, de nagyon-nagyon kövér ( én szeretem, de egészségügyileg aggódom miatta ) olyannyira hogy a nászutunkon a repülőn a nagy combja, csípője, és feneke miatt 2 hely kellett neki, ezért nem egymás mellett ültünk. Tudom, kicsit viccesen hangzik, de higgyétek el nem nekem volt kellemetlen, hanem őt bántotta nagyon a dolog. Kb egy hónapja volt orvosnál, munkahelyi egészségügyi vizsgálaton, érte mentem, és amíg távol volt, megnéztem a vizsgálat adatait, 161 kg volt!!! Pedig az arcán, derekán, hasán, karjain sokkal kevesebb zsír van, csak a csípőtől lefelé brutális a helyzet. Szóval hogyan mondjam neki, hogy bizony a fele súlya is szépen elég volna neki (174 cm-es). Kérlek segítsetek tanácsokkal hogyan tehetném rá a diétára, mert ilyen súllyal hamar le fog épülni, akármilyen életvidám is mindig. 26 éves, de akárhogy is fáj kimondani, húsz évnél többet nem fog ilyen súllyal élni. Segítsetek kérlek!!

2021. szept. 30. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

#2 vagyok.

A feleségemmel 20 éve játsszuk ezt a játékot. Tapasztalatból mondom, hogy menekülj, mert ez csak egyre rosszabb lesz. Ha egyszer úgy érzi, hogy fogott egy férfit, még egy csinos nővel is előfordul, hogy elhagyja magát. Egy alapból lusta és falánk nőt meg SEMMIVEL nem fogod a férjeként rávenni, hogy változtasson. Neki is azzal teszel jót, ha elhagyod, mert ez a pofon lehet, hogy kijózanítja és megmenti az életét.

2021. okt. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
De legalábbis adj ultimátumot, mondd meg, hogy ha 1 hónapon belül nem kezd fogyni, akkor pakolhat. Semmilyen szép szó, könyörgés, rábeszélés nem fog használni. Légy okos, tanulj más kárán!
2021. okt. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, minek vetted el? Nem a nászêjszakán hízott meg.

Értem, hogy az egészsége miatt aggódsz, de ez korábban miért nem merült fel? Az emberen azért látszik ha már nem csak " van mit fogni rajta" hanem egészségtelenül kövér.

Hiába cseszteted, az a nagy igazság, hogy neki magának kell rájönnie arra, hogy változtatnia kell, ha élni akar.

Nekem pl ez akkor jött el amikor 170 kg lettem. A testem jelezte, hogy eddig és ne tovább. Azóta meghoztam a saját döntêsemet, a magam erejéből a magam tempójával lefogytam normál súlyra ( 175cm/69kg vagyok).

A férjem mindig, minden körülmények közt szeretett, szeret, sose piszkált, van annyira intelligens, hogy tudja, csesztetêssel, és pláne érzelmi zsarolással amit itt javasoltak neked, semmit nem ért volna.

Végül miután elmondtam mit szeretnék és miért, támogatott. Ennyi.

Ha elkezded zsarolgatni, meg ultimátumot osztogatni, csak még jobban magába fordulhat, ami újfent érzelmi evéshez fog vezetni. Valószínűleg egyébkênt is van valami lelki problêmája amit evéssel kompenzál. Ez nálam is így volt, az életemnek egy teljesen más területén. Még gyerekkoromban kezdődött, és végigkísérte az egész életemet.

Nagyon sok ember van a világon aki nem tudja kezelni ezeket a dolgokat, és valaminek a függőjévé válik. Alkohol, drogok, dohány, szerencsejáték, kaja...

Lehet, hogy érdemes menne egy pszichológust is felkeresni.

2021. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

A francnak vettedel?

Bunkon fog hangzani,de fogott egy pasit (téged) aki dagadtan is szereti.

Nincs oka lefogyni. Tetszik neked dagin, azis marad.

Innetől kezdve nagyon nehéz lesz bármit kezdeni vele. Kezd túrázni cipeld magaddal hátha,észre veszi hogy nem tud veled lépést tartani, és kezd magaval valamit....vagy hazamegy enni.

A repulőút után felhozhattad volna a témát,de az már esőután köpönyeg.

Közös sportolás, ilyenek. Nem kellene direktbe mondani neki,hogy :foggyále me dagadt vagy! Valahogy rákéne vezetni.

2021. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Te hogy jutottál el idáig? A feleséged 1 túlsúlyos nő (lehetne) és ezt szorozva kettővel már extrém túlsúlyos. Valószínűleg az esküvőre még fogyott is nem keveset, mert azért nyomja a megfelelési kényszer adott helyzetben.

Hogy vehetnéd rá? Ahogy eddig! Szeretlek, és nem akarlak elveszíteni, amit csinálsz az lassú öngyilkosság, amiben nem veszel részt. Változtasson.

2021. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az ultimátum meg pakolhat ez szerintem nem a legjobb.

A csaj nem az elmúlt 1hónapban hízottmeg. Tehát neked miért most lett baj,hogy kövér?


A másik. Nekem is volt kövér barátnőm. Ő is tudta hogy nem jó ez így meg, hogy szarulnézki fürdőruhában. De olyan élete teremtett magának amibe jólérezte magát. Nem ment strandra mert ott megbámulják a teste miatt.

A kérdező felesége rosszúl érezte magát a repcsin. Többé nem repül. Problem solved! Mi meg adjuk alá a lovat azzal,hogy vele vagyunk...egyesek el is veszik.

2021. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell neki elmondani, nem tudja hogy dagadék? :DDD
2021. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezután h feleségül vetted így és így tetszik neked ha ez után szólsz támadásnak fogja venni.

Ne szólj, szerintem igyis tudja ő jol a dolgokat de nem akar/ tud / szeretne változtatni.

2021. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha sokat együtt vagytok, beszélgettek és programokat csináltok, azaz egészséges, boldog napjaitok lesznek együtt, akkor könnyebben meg fogja látni, hogy nincs mitől félnie, nem kell a védőburok, minden OK. Szép lassan megnyugszik, és rendbe fog jönni.
2021. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!