Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány évesen és milyen hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és milyen hosszú kapcsolat után nem korai igent mondani? Megházasodni? Babaprojekt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy 2018 - ban költöztünk össze.

#10

2021. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

10

És ezt ki kérdezte? Elég lesz a gyerekreklámból, mindenki leszarja titeket kivéve

2021. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12# azt hittem én írtam a kommentet! 🤣😍👍
2021. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12

Ne irigykedj már 😂

2021. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mire irigy? Szülni a lőtéri kutya is tud.
2021. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, ha van, aki hajlandó felcsinálni. XD A lánykérés meg a házasság is szintén 2 emberen múlik. Őszintén sajnálom, hogy nincs részetek ilyen örömben, valószínűleg innen a savanyú hozzáállás. :(
2021. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

16

Ne érezd magad attóül felsőbbrendűnek, hogy valaki belédélvezett. Nincs mire féltékenynek lennem, hiába van családom, a gyerekcsinálást nulla teljesítménynek tartom. Ezzel kapcsolatban a fajtád akkor tesz le valamit a szememben az asztalra, ha a gyereke felnőtt lesz és látszik rajta, hogy nem csak világra lett szarva, hanem tisztességesen lett nevelve. Szóval ne itt kompenzálj...

2021. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Ja és foglalkozz a pulyával gyakorin vergődés helyett, mint minden épeszű szülő. Egy éves sincs, de az anyjának fontosabb idegenekkel emberkedni, mint vele lenni. Na, ennyit a te teljesítményedről.
2021. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hú, azta, nagyon jó emberismerők vagytok, megyek, elmorzsolok 1-2 könnyet 😂
2021. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!