Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha férjem nem törődik velem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a férjem nem szeret. Nem érdekli őt az én problémám és nem is lehet vele megbeszélni semmit sem... szívem szerint elhagynám. De van már közös gyerek is. Az ő érdekében ezt félre kellene tennem de nagyon nehéz. Mikor össze jöttünk teljesen más volt. Egy ideje ilyen. Most hogy eltűnt a rózsaszín köd kezdem belátni hogy sosem szeretett igazán... mit kellene tennem ? Váljak el ? Mi van ha elveszi a gyerekem? Nekem csak ő van. Belepusztulnék ha elvennék tőlem... új életet akarok kezdeni. De félek milyen következményekkel jár...
2021. szept. 20. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A problémádat tudod konkretizalni ?
2021. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha tudod biztosítani, hogy a gyerek megfelelő körülmények között nő fel, 99.9%, hogy te nevelheted tovább.


De ne fussunk ennyire előre. Próbálj új energiát adni a kapcsolatnak. Töltsetek minél több időt kettesben. Menjetek el wellness hétvégére, túrázni, bárhova. Mondhatnám úgy is, hogy kezdjetek el újra randizni. A gyereket addig nagyszülőknél, vagy babysitternél lehet hagyni.

2021. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

"Mit tegyek ha férjem nem törődik velem?"


Nem inkább ez a kérdés?:


"Válni szeretnék, de félek a következményektől. Belemenjek?"

2021. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem inkább azon akadt meg a szemem, hogy a Kérdezőnek a gyerekén kívül senkije sincs.

Kérdező, miért van ez így? Hol vannak a szükeid, testvéreid, baráraid? Csak nem a férjed mart el mellőled mindenkit?

2021. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy problémás a bíróság nem veszi el tőled a gyereket az apa javára...
2021. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jelezd neki, mit szeretnél, és változtassatok közösen dolgokon.
2021. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Barnabas333 ***** válasza:
91%
Kérdező minden második család ebben a cipőben jár. Csak valakik tűrnek vagy nem találják a kiutat mint én is. Van akik titkos szeretővel színesítik az életük. Az 50% meg 2-3 gyerekkel is válik és felrúgja az életét pár év boldogság miatt, hogy utána újta ez legyen... Nehéz az élet.
2021. szept. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!