Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az hogy házaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy házaság után a nő nem tőrődik magával?

Figyelt kérdés
Mielőt még nem szerezte meg a pasit szépíti magát sportol és mindent megtesz férfi elcsábitásáért.Eskűvő után elhizik nem ad magára.Miért van ez?

2017. dec. 18. 05:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Én 7 éve vagyok együtt a férjemmel, és rendszeresen sportolok. Kb. 15 éve 54 kg vagyok, pedig közben gyereket is szültem. Ha megyünk valahová csinosan öltözök, adok magamra.


Én egyébként sok esetben inkább a férfiakon veszem ezt észre. Egy csomó csinos, jó alakú nőismerősöm van, pocakos, igénytelen férjjel. Pedig az esküvői fotókon még jól néztek ki.

2017. dec. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Fogalmazd át a kérdésedet a kevésbé bántó és amúgy is helyesebb: miért van az hogy az emberek egy része nem törődik magával a házasság után?

Egyébként rengeteg vékony alkatút ismerek aki az esküvő előtt sem sportolt, és ahogy teltek az évek ez előjött, tehát nem hagyott abba semmit, hanem el sem kezdte.


Sokan a gyerekek miatt szűkülnek be. Hiába mondják itt, hogy ez nem kifogás, azért megnézném, hogy ahol nincsenek már nagyszülők vagy éppen még dolgoznak és nem érnek rá, apuka a munkából 6-7nél hamarabb sosem ér haza, ott mennyi idejük van hét közben sportolni. És ki festi ki magát otthonra amikor közben meg olyan ruhában flangál amit a gyerek nyugodtan lebüfizhet. Vannak időszakok amikor el kell fogadni egymás meztelen valóját.

2017. dec. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nézd meg, hogy bánik vele a férje! Egy nőről messziről látszik, hogy rendesen karban van tartva, vagy a nászéjszaka óta nem volt része egy jó szexben.

Nincs csók, nincs előjáték, kötelező lesz a szex, aztán csodálkoznak a férjek, hogy a feleségnek nincs kedve minden este kiszolgálni az ágyban.

Nem érzi magát nőnek. Inkább körülbástyázza magát zsírral, hogy ne is kelljen szexelni. Ha érzéki örömre vágyik, akkor eszik.

Nem véletlenül virul ki sok nő válás után, vagy ha szeretőt tart.

2017. dec. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért elég durva általànosítás...
2017. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Azt akartam írni, amit a 3-as. Ez azokra a nőkre jellemző főleg, akik boldogtalan házasságban élnek.
2017. dec. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez megint csak általánosítás.

Ugyanígy lehetne mondani, hogy a férfiak csak a házasságig figyelmesek, csak addig veszik ki a részüket a házimunkákban, csak addig vesznek virágot, utána meg sörhasat eresztve a tv előtt böfögnek. Ez is ugyanilyen általánosítás.

Ezért kell házasság előtt összeköltözni egy időre, hiszen lakva ismerszik meg a másik, vagy ha kiderül házasság után, hogy baj van, nem bevállalni ilyen kapcsolatra még egy-két gyereket, hátha az majd helyrehozza a dolgot-nem hozza.

23/N

2017. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak is borzasztóan el tudják hagyni magukat és a környezetüket is házasság után.

Általánosítani felesleges.

Sokan belekényelmesednek a kapcsolatba, biztos pontnak tekintik, nem küzdenek, nem teszik oda magukat semmilyen téren.

Mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik, szerintem érdemes ugyanúgy igényesnek lenni házasság után is.

Érhető, hogyha valaki kiábrándul a másikból, ha az kifordul magából, nem olyan, mint amilyen régen volt.

És ez alatt nem csak az elhízást értem.

Pl pasinál, a kapcsolat elején romantika, virágok, segítség a házimunkába stb..

Aztán pár év után egy szép szót nem mond a párjának, semmiben nem segít otthon, követelőzik, elfelejteni a feleség szülinapját/névnapját stb.

Nem egy főnyeremény az ilyen pasi sem.

Mindkét félnek figyelnie kéne magára és a másikra, nem természetesnek venni a dolgot.

2017. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindkét nemre igaz. Az oka ezer dolog lehet, de a legtöbb esetben benne van az akarat hiánya, a gyermek, a beleszürkülés a mindennapokba... sajnos én is sok ilyet látok.
2017. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már ezt... 8 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, gyerek 2,5 éves. 50 kg vagyok, festetem havonta a hajam (őszül 22 éves korom óta), adok magamra, normálisan öltözöm, itthon se kitérdelt macinaciban vagyok, hanem pl leggingsben hosszú pólóval. Egyáltalán nem hagytam el magam.

De igen, sok igazság vab abban a hozzászólásban, ahol emlegették, hogy nem mindegy, hogy bánik egy nővel a férje. Az enyém nem egy lusta bunkó, nem tol mindent az én nyakamba, miközben ő döglik és követelőzik, hogy holvanmá'a kaja, meg legyenmá'szex... érezteti velem, hogy szeret, kíván, osztjuk a házimunkát (jóhogy, mivel mindketten dolgozunk), a gyerekkel kapcsolatban soha nem kellett felvilágosítani, hogy az övé is, magától foglalkozik vele, maximálisan képes ellátni. Tudja, hogy ahogy néha neki is kell szabadidő, úgy nekem is, és segít is abban, hogy legyen. Ja, és ő is normálisan néz ki, nem egy ocsmány sörhassal pofzik, hogy híztam 5 kilót, mit képzelek...

Szóval igen, egy normális férj mellett több kedve van az embernek adni magára, kedvesnek lenni, szexelni stb.

2017. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Belekényelmesednek a kapcsolatba sajnos,nem érdekli õket egyàltalàn sajnos.

Szerintem ez gàz igénytelenség,kifogàs gyàrtàs.

2017. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!