Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van ilyen? Megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen? Megcsalt?

Figyelt kérdés

Állandó féltékenykedés a feleség részéről. Hónapok óta nincs köztük semmi. Haverjaimtól, kollégáimtól kérdezgette hogy napközben írogatok vagy telefonálgatok-e nőkkel. Gyanusitgat mindenkivel. Én nem adtam rá okot hogy ezt tegye. 17 éve vagyunk együtt és eddig csak velem volt mint férfival. Megváltozott mióta lefogyott.

Normális válaszokat várok!

Még feleségem de nem sokáig, mert válunk.


2021. szept. 12. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk is akkor indult be a féltèkenységi roham amikor félrekúrt.

Alap hogy mindenki magából indul ki. Persze ha nem adtál rá okot.

2021. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elmérgesedett viszony és el is váltok, szóval nagy jelentősége szerintem nincs. De azt én is el tudom képzelni, amit az egyes írt
2021. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Korábban azt mondta ( mikor beszéltünk) hogy felejtsük el a múltat, kezdjük újra! Azt sem tudtam miről beszél, mit kellene elfelejteni!? Nem mondott semmit rá. Kirakott utánam, telefonban, mail cimekben stb.

2021. szept. 12. 19:01
 4/13 A kérdező kommentje:
Kutakodott*
2021. szept. 12. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás tud önbizalmat adni...
2021. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyi önbizalmat hogy féltékeny legyen a semmire? Rám akarja verni a félre dugasat. Egy boszorkány lett, tulajdonának akar nem szeretni.
2021. szept. 12. 19:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ő félrelépésre gondoltam.

5.

2021. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb még csak veled volt... most meg hirtelen már mással is?
2021. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

O fogyott le ? Akkor másik csávó van vagy volt a dologban.

Rád meg féltékeny mert ő csalt.

2021. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8! Csak velem élt "eddig" szexuális életet, én vettem el a szüzességét. De kétlem hogy nem kíváncsi más pasira. Ezt beszéltük is anno, de ő nem olyan az volt a válasza.


Állandó féltékenykedés az ő részéről. Állítólag csak velem volt, senki más pasival nem. Mikor kérdeztem tőle hogy megcsaltál? Kikérte magának!

Fogyása óta kutakodik minden felől, birtokolni akar, nyomoz utánam. Azt gondolom róla hogy két személyisége van. Sajnos beteg az agya de nem kicsit.

2021. szept. 12. 19:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!