Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El lehet venni egy férfit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet venni egy férfit a feleségétől?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ,hogy váljon el és velem legyen. Mennyi az esélye?
2021. szept. 2. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

Ha már nem szereti akkor igen. Egyébként egy igénytelen szar alak vagy. remélem a karma visszaüt!

Normális nőben van annyi tartás, gerinc, hogy nem kezd házas/ kapcsolatban élővel. Undorító ribi vagy.🤮🤮🤮

2021. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
8: veletlenul sem a ferjek bsztak szet a kapcsolatot, dehogy..
2021. szept. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Férfitól függ, nem taktikától. A férjemet pl. nem tudnád vinni, mert nem akar elválni. (Én feldobtam nem egyszer, ő nem akar) Viszont lehet titokban dugna amíg érdekes vagy.

Viszont a szomszédom férje nem ilyen határozott, na látod őt lehet válásra tudnád bírni.

Ha csak ürítő lyuk vagy akkor tehetsz bármit, nem fog elválni. Ellenkező esetben van esélyed. Csak kérdezd meg magadtól hogy érdemes-e. :D Érdemes-e a következő feleségnek lenni akit majd lehet szintén dob egy friss punci miatt.:D

2021. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11és a férfi nem hibás mi?? Ő házas,neki kéne gondolkodnia... Neki van vesztenivalója,nem nekem
2021. szept. 3. 08:11
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
14! Tehát te is tudod, hogy gerinctelenség ilyet tenni. De te vigyorogva asszisztálnál hozzá, és minden felelősséget hárítanál. Szerinted ez nem gerinctelenség? Nyilván szerintem is, mindig a megcsaló fél a hibás, senki nem tart pisztolyt a fejéhez, hogy félred*jon, de a szerető se ártatlan.
2021. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De mindig a szerető a legnagyobb rib.. a pasit megse említitek sose..az ő fejéhez sem tartottak pisztolyt. Sőt elméletileg tud a felesége mindent. Akkor ki a hibás?
2021. szept. 3. 09:01
 17/19 anonim ***** válasza:
Elolvastad a válaszom? Írtam, hogy a legaljasabb szereplő egy ilyen felállásban a hűtlen fél. Viszont tagadhatatlan, hogy a szeretőnek is van felelőssége ebben. Aki meg ilyen szar párkapcsolatban él, hogy az asszony még jóvá is hagyja, az milyen igényszintű ember, hogy ez megfelel neki? Én biztos nem tudnék megbízni egy ilyen férfiban. Kár az ilyenre időt pazarolni.
2021. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
Az enyémet "elvitték". Azaz csalt vagy egy évig, kidobtam, összeköltöztek, elváltam tőle, azóta is onnan írogat (3 éve), hogy tévedés volt, pedig már van más nekem is. Két gyerekünk van. Nem értem, miért érte meg neki, de tiszta zakkant lett. A nője helyében sem lennék.
2021. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14. A pasi is nyilván hibás mert hűtlen. De ettől még benned lehetne annyi önbecsülés, tartás, hogy olyannak nem teszed szét a lábad aki foglalt. Ezt fel tudod fogni? ( Bár nem úgy tűnik).

Most komolyan, magaddal szemben nincs semmi igényesség? Ennyire nincs?

2021. szept. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!