Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfi flörtölget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi flörtölget?

Figyelt kérdés
Szerintetek belefér, hogy egy házas férfi egy fiatal csajjal flörtölgessen? Ez most azt jelenti, hogy valami nincs rendben a házasságában, vagy csak szórakozik?
2021. aug. 26. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Azt jelenti, megdugna.
2021. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Azt jelenti, hogy unja a feleségét. Kell a fütykösének a változatosság.
2021. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Bizonyos határokon belül, amíg csak szóbeli, addig belefer. De valószínűleg ennél többet akar
2021. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mit nevezünk flörtnek?
2021. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

valami nincs rendben, de vannak olyanok is akik váltig nyugtatják magukat, hogy minden rendben van otthon, de mégis kell nekik ez az érzés.

Ott fordul elő, ahol a feleség már nem a régi, nincs közöttük szenvedély, romantika, csak a megszokott "szürke hétköznapok vannak".


MIndkét részről, ha jön egy kedvező alkalom ami viszonzásra talál, akkor kifogják használni, ha otthon már nem minden a régi.


Azok a párok akik folyamatosan fent tartják a romantika/közös együtt töltött egymásra figyelek csak stb., és megvan az énidő is, akkor ebbe a közös egymásra figyelés esetében esélye sincs egy kivül állónak, mivel minden rendben van és vigyáznak a kapcsolatukra.


Aki nem vigyáz, nem ápolja, nem érdekli a másik, hagyja, hogy elússzon a kapcsolat több éven keresztül ott már nehéz visszahozni a közös vágyakhoz, a lelki kapcsolódáshoz a feleket.

2021. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

A flört magamból indulva ki nem egyenes út a megcsaláshoz.

De az igaz, hogy néha jól esik tudni, hogy másnak is tetszek a férjemen kívül. Mostanában én is többet flörtöltem úgymond, mert az is igaz hogy beállt a házasságom mostanában. Olyan unalmas mindennapok... Mondtam a férjemnek, de ő szeret unatkozni. :/ Hát így elég nehéz... Lett volna jelentkező akinek szintén párja van, de ő megcsalta volna velem. Hát én nem szeretnék ilyet, pedig megmozgatta a fantáziám. De az unalom meg... azt nem birom örökké. Most próbálnám feldobni a dolgot a férjemmel. Meglátjuk sikerül e, vevő e rá.

2021. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!