Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy nyílt, minden nővel flörtölgető férfi "féljen" egy lánytól? Vagy ezt csak én szeretném hinni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ilyen pasi, munakelyen, nemsokat beszéltünk még mert nem vagyunk kollégák. Amióta elkezdtem ott dolgozni, nagyon sokszor nézett. De mindig csak köszöntünk egymásnak, nemrég sikerült váltani néhány szót munka kapcsán, akkor olyan fura volt, kicsit zavartan elmondta a mondandóját és húzott is el. De közben végig egymás szemébe néztünk.

Én elég zárkózott vagyok, 30 éves. A pasi kicsivel idősebb.


2021. ápr. 20. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akikkel flörtöl, azokat már régen ismeri. Ez így nem jelent semmit.
2021. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Én is tapasztaltam ilyet.
2021. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Van valakije? Ha igen, felejtős. Ha nem, akkor hívd el kávézni. De amúgy munkahelyen nem érdemes ismerkedni, mert utána ciki lehet a helyzet, ha nem jön össze, úgyhogy gondold végig.
2021. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!