Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a házastársatok a kapcsolatotok első napja óta hazudik nektek valami fontos dologban?

Figyelt kérdés

A sógornőmékről van szó, érdekel, ti mit tennetek, hogyan reagálnatok. A napokban tudtam meg, hogy a férjem nővére azt hazudja a férjének, hogy az apjuk nagyon beteg, ápolásra szorul és az anyjuk ápolja otthon. Ezzel magyarázza, hogy soha nem mutatta be a férjét az apjának, csak az anyjának, és nem mehetett oda látogatóba se. De ez nem igaz, az apjuk teljesen egészséges, csak a sógornőm gyűlöli őt különféle okokból (lusta, nem volt jó férje az anyjuknak, nem biztosított anyagi jólétet, olyan volt, mint plusz egy kisgyerek). A hazugságban mindenki benne van, nem szabad megmondani az igazat. 3 gyerek van, mind így tudják.

Ti mit reagálnátok, ha ez kiderülne a házastarsatokról?

(5 éve vagyok a férjemmel, de ez csak azért most derült ki, mert soha nem voltam meghívva sógornőékhez, nem akart megismerni. Szerintem azért, hogy nehogy kikotyogjak valamit. Férjemmel se jó a kapcsolata.)

Masban is hazudott, hazudik amúgy, de ez a legnagyobb horderejű.



2021. aug. 21. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hazugság annyira nem ütne meg őszintén, de ez a "másban is hazudott, hazudik amúgy", ez eléggé aggasztó. Utálom az olyanokat, akik mindenféle gátlás nélkül hazudnak és teljesen természetesen esik szájukra a mocsok. Bár ez a dolog már valószínűleg azelőtt kiakasztott volna, hogy feleségül veszem.
2021. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mélységesen csalódnék, egyrészt benne, másrészt saját ítélőképességemben, hisz nálam alapfeltétel az őszinteség. Aztán mérlegelnék, meghallgatnám a sztori több oldalát, megfontolnám, hogy mióta vagyunk együtt és megéri e folytatni. Valszeg lapát lenne ha még annyira se bízik meg bennem, hogy ilyet elmondjon.
2021. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságtól is függ, mit tennék. Ez az egy hazugság nem vágna földhöz, bár csalódnék benne, hogy nem bízott bennem annyira, hogy elmondja az igazat. Megbocsájtanám idővel, de sokat, nagyon sokat kellene dolgozni azon, hogy visszajöjjön a bizalmam iránta. A "másban is hazudott" viszont ennél sokkal aggasztóbb. Ha más dolgok is kiderülnének, nyilván elválnék.
2021. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy éveken át húzott hazugság, amibe a másik fél rengeteg energiát fektetett és az alapja az, hogy nem bízik bennem, meg sem akarta velem beszélni a dolgot.

Gondolkodás és magyarázat nélkül azonnal kidobnám az illetőt. Pedig, az a típus vagyok, aki szereti megbeszélni a dolgokat, de éveken át ez már sok.

2021. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2-es válasszal nagyon egyetértek. Engem már az is felháborítana és sértene,hogy miért nem mehetek hozzájuk? Ha ápolásra szoruló lenne se zavar,tehát engem ilyen indokkal nem verne át.+ elveszítené a bizalmam. Ha ebben hazudott másban is fog.
2021. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szokjál hozzá, és törődj bele. Ne stresszeld magad ezen. Mindenki hazudik, és Te is biztos hazudsz valamiben a férjednek. A férjed ezt elfogadta, fogadd el Te is és csinálj úgy, mintha elhinnéd...
2021. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hazudtam hasonlót - hogy nincs testvérem. Van egy, aki verte anyámat, meglopott minket, a haverjaival mindig ott voltak nálunk. Volt, hogy nem tudtam egész nap mit enni, mert mindent megettek. Egy szomszéd adott nekem kenyeret. Kb 7 voltam ekkor.

Ruhám se volt iskolába, mert rongynak használta a cuccaimat néha. Stb stb

Egy büdös, drogos alkoholista ingyenélő féreg. Sokszor álmodtam róla hogy megölöm, még gyerekkoromban is.

Most kb 40 éves, pesten csövezik mert nem tud már kin élősködni.

Na őt én letagadom mindig. Tehát megértem, ha valaki letagadja a rokonát.

2021. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztos kidobnám. Nem lehet megbízni benne.
2021. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En a párommal hat éve vagyok együtt. Ő a lány. Hét hónapja derült ki egy nagy hazugsága, ez lavinaként indított el egy folyamatot, aminek eredményeként sok más hazugsága is napfényre került. Hazudott a műltjáról, a kapcsolatai számáról, hazudott a fiú kollégájának rólam durva dolgokat(nem találkoztunk még soha). Ezekben a hazugságokban felém volt sexről és erőszakról hazugság, amiről kiderült h részigazságot tartalmaz de teljesen más történt, és sok egyéb. Telibe soha nem ismert el semmit, csak célozgatva kért bocsánatot, vigyázva, hogy az érintett hazugsága részleteit ne mondja ki. Mintha ettől nem lenne. Most is vele vagyok, mert akit megszerettem, nem ilyennek gondoltam. Már majdnem elköltöztem, aztán mégsem. Viharos, napi szinten balhés hat hónap jött, ami közben is bukott le titkolózással vagy hazugsággal. Lassan elülni látszik a vihar, de nem tudom, képes leszek-e valaha bízni benne.

Ha szereted, lehet h te is meg tudsz bocsájtani. Nekem már majdnem sikerült.

2021. aug. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!