Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akinek nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nem a férje élete nagy szerelme? Le lehet így élni egy életet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 18:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunk sem úgy indult és nem is lett belőle az a nagy szerelmes fajta kapcsolat. Én úgy érzem ő soha nem volt belém szerelmes egy percet sem. Én az voltam a kapcsolatunk elején, aztán rájöttem hogy ő nem azért jött velem össze akkor, hanem csak... Inkább az exének akarta megmutatni, hogy ő is kell valakinek, legalábbis ahogy a beszélgetésükből kivettem amit akkoriban irkáltak ugye. Eléggé pofára estem ott akkor. Eltörölte bennem az összes ábrándos érzésemet amit addig éreztem. "Felébredtem" akkor.

Úgymond végülis passzolunk ezt leszámítva, bár van amiben nem egyezünk és mostanában lett probléma.

Mi úgy beszélgettünk első perctől mint aki ezer éve ismerte egymást. Ez volt ami megfogott benne. Mással nem volt ilyen. Csak az a lila ködös szerelem maradt ki a dologból, mert az exe után "sírt" még akkor is amikor udvarolt már nekem. S nekem is állandóan emlegette az elején. Az lett gyanús.

2021. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Barnabas333 ***** válasza:
Minden második házasság ilyen, hogy csak az első pár évben volt tűz...
2021. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
van, akinek összejön, hogy a legjobb barátját választja párnak.
2021. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!